Jeśli nie jesteś taki jak inni, świat może wydawać się raczej samotnym miejscem. Nie wiemy, jak to działa u psów, ale wydaje się, że jest tak samo. Jak inaczej wytłumaczyć niesamowitą reakcję tego psa na spotkanie ze swoją małą kopią?

To pierwszy raz, kiedy ten wyżeł spotyka psa takiego jak ona - tylko małego. Reyna jest taka szczęśliwa! Tak macha ogonem, że jej radość, jak się wydaje, wylewa się poza ekran. Właścicielka dużego wyżła udostępniła film z pierwszego spotkania psa i szczeniaka w jej Tik-Toku. Postanowiono nawiązać znajomość przez szklane drzwi, aby uniknąć niespodzianek. Ale jedyną niespodzianką było szczęście, jakie wywołało spotakanie dla starszego psa ze swoim małym towarzyszem.

Source: TikTok

Wydaje się, że myśli, że ​​to jej własny szczeniak! Na drugim spotkaniu Reyna była w stanie powąchać dziecko i od razu zdecydowała się wziąć go pod swoją opiekę. Z radości dorosły wyżeł nawet zaczęła jęczeć: po prostu nie mógł powstrzymać swoich emocji.

Source: TikTok

Jego ogon dyndał z boku na bok, a za nim cały tyłek psa. Podczas gdy psy poznawały się, bawiły, skakały, Reyna nie przestawała machać ogonem. Uspokoiła się dopiero wtedy, gdy słodka para położyła się, by się zdrzemnąć: a duży pies przytulił małego wyżła, aby nikt nie ukradł go podczas śnu.

Source: TikTok

Psy zaprzyjazniły się i stały się całkowicie nierozłączne: teraz właścicielki muszą dbać o to, aby przyjaciele spotykali się codziennie. I każdego dnia historia się powtarza. A pierwszy film ze spotkania dwóch wyżłów podbił Internet - zyskując ponad trzy miliony wyświetleń. Specjalnie dla nowych fanów Reiny i jej małej przyjaciółki dziewczyna udostępniła filmik z pierwszego spotkania - ale od strony szczeniaka.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: goodhouse.ru