Patronat sił niebieskich każdy odczuwa inaczej. Aniołowie Stróże chronią nas, udzielają lekcji, wskazują na złudzenia i błędy, tłumaczą, dlaczego powinniśmy robić tak, a nie inaczej. Odszyfrowanie niewidzialnych wiadomości nie jest łatwe, a jeśli tego nie zrobić, ciągle popełniamy błędy.

Istnieją znaki zodiaku, którym Anioł Stróż patronuje przez całe życie. O takich ludziach mówią: „Urodzeni w koszuli” - udaje im się wyjść z beznadziejnych kłopotów bez większych strat. Nawet sceptycy są zaskoczeni, że nie znajdują odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje. Zazwyczaj tacy ludzie rodzą się w określonych konstelacjach zodiakalnych.

Bliźnięta.

Wszystkie ważne i odpowiedzialne wydarzenia, które przytrafiają się Bliźniętom, to przypadek i to szczęśliwy. Znajdują przydatne informacje, spotykają odpowiednich ludzi i zdobywają niezbędną wiedzę. Bliźnięta szybko określają potrzeby innych, wiedzą, jak postąpić w danej sytuacji, po prostu przechodzą przez życie. Każda okoliczność może uczynić sojusznikiem.

Możemy mówić o niesamowitej intuicji, której towarzyszy szczęście, ale to wstawiennictwo Anioła sprawia, że ​​Bliźnięta są niewrażliwe na wiele kłopotów.

Panna.

Przedstawiciel tego znaku uważa, że ​​wszystkie sukcesy są wynikiem żmudnej pracy nad sobą, dogłębnej analizy, a opatrzność nie ma z tym nic wspólnego. Ale wszystkie decyzje dotyczące Panny są podyktowane głosem z góry. Panna wyczuwa, kiedy nadszedł czas, aby być aktywnym, kiedy się uspokoić, aby uniknąć kłopotów. Jasny umysł, obserwacja, wytrwałość są znacznie wzmocnione z pomocą niebiańskich orędowników, którzy zawsze towarzyszą swoim podopiecznym.

Strzelec.

Z łatwością zdobywając to, czego chcą, Strzelec nie boi się marzyć, ponieważ wszystkie jego pomysły szybko zaczynają się spełniać. Szczęście towarzyszące znakowi rozciąga się na wszystkich wokół. Nie wiedząc o tym, Strzelec kieruje krewnymi i przyjaciółmi właściwą ścieżką. Strzelec idzie przez życie, nie znając zmęczenia, angażując i pomagając każdemu, kto się spotka. Jego Aniołowie obdarzają go siłą, a on jej nie zaprzecza.

Główne zdjęcie: turba-urba.org