Moi drodzy! Od dawna chciałam napisać ten post..

SŁUCHAJ UWAŻNIE!

1. Choroby nie biorą się z tego, że ekologia jest zła, woda brudna, jedzenie plastikowe i mało się ruszamy. To jest pierwsza rzecz.

Choroba nie bierze się z tego, że jesteś w mieście czy na wsi. Uwierz mi, ludzkie ciało to idealna maszyna do adaptacji do każdych warunków i jedzenia. My, ludzie ze wsi, nie możemy jeść miejskie sproszkowane jedzenie, pić wodę i wdychać powietrze. Ale nie dlatego, że wszystko jest brudne. Ale ponieważ jest inne. Obce naszemu organizmowi. A wy nie tolerujecie naszej źródlanej i rzecznej wody, krowiego mleka, jagnięciny i całej reszty, a od naszej wysokości i nacisku wasze głowy pękają jak arbuzy. Po prostu nasze środowisko życia jest inne. Jesteś przystosowany do jednego, a my do innego. W górach chorują tak samo jak w mieście. A w miastach są też stulatkowie.

2. Po drugie: jeśli ktoś żyje w zgodzie z naturą, modli się, medytuje, uprawia jogę, je kiełkujące ziarna pszenicy, nosi fryzurę jak Jezus lub bogini Kali i przekazuje darowizny na sierocińce, nie oznacza to, że będzie żył 100 lat i umrzeć zdrowo! Wcale nie!

Co sprawia, że ​​myślisz, że jeśli mieszkasz nad brzegiem morza w pozycji lotosu, to nie zachorujesz? Gdybyście tylko wiedzieli, ilu pochowałam przyjaciół, którzy prowadzili wyjątkowo zdrowy tryb życia! WYJĄTKOWO ZDROWY!!! Wśród nich są sportowcy, lekarze, uzdrowiciele i ludzie, którzy przez całą dobę pracowali nad swoim duchowym rozwojem. Niepalący, niepijący, niestrudzeni, umierali na raka. Nigdy nie zrozumiesz, dlaczego nadchodzi choroba. Przestań zawracać sobie głowę pojęciami „nie wolno”, „dieta” i „grzech”. To nie wydłuży twojego życia. Bo choroba nie jest w ciele, choroba jest w głowie!

Więc po prostu ŻYJ W PRZYJEMNOŚCI!

Rób wszystko dla zabawy.

- Naucz się wreszcie jeść to, co lubisz, a nie to, co jest zdrowe.

- Nie możesz rzucić palenia? Nie rzucaj! Ale pal nie z wyrzutami sumienia, ale z przyjemnością. W ogóle nie musisz rzucać palenia. Musisz CHCEĆ nie palić. A zakaz zawsze działa na odwrót.

- Wrzuć znienawidzoną pracę lub naucz się nią cieszyć.

- Nie daj się zwieść nawoływaniom mody, czasu, Internetu itp. ... Nie przybieraj obcych i fałszywych obrazów wysoce duchowej osobowości. Każda tablica to seria obrazów z trzecim okiem, yin-yang i mandalami. Każde konto to lista aforyzmów lamów, wróżbitów, starszych, nagle mądrzejszych aktorów i mędrców, którzy nigdy nie istnieli. Patrzysz i myślisz: jak w końcu dotarłem tutaj, do tak wysoce duchowych osobowości? Szczerze mówiąc, czasami rzygasz na widok takich „wysoce uduchowionych” kont, które tak naprawdę śledzą zwykli ludzie, jak wszyscy inni, z trądzikiem, próchnicą, zgagą, sąsiadami, krewnymi, nieszczęśliwą miłością itp. są! Bądź sobą!

- Rób to, co chciałeś i o czym marzyłeś od dzieciństwa. Opanuj grę na gitarze, fortepianie, wokal, narciarstwo alpejskie, akwarelę, mozaikę, glinę itp. Nie ma ludzi, którzy nie mają inklinacji twórczych, mówię ci to jako artysta. Nie marz o motocyklu, kup go! Nie gromadź marzenia! Zawsze marzyłeś o wyjeździe w góry, ale stęrczysz w biurze? Pojedź w góry! Mieszkasz w górach, ale chcesz pobyć w biurze? Wyjedź do miasta! WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH!

- Lubisz samotność? Wycofaj się z przyjemnością. Boisz się samotności? Idź do ludzi.

- Znajdź radość i przyjemność we wszystkim. Nawet w tym, gdzie wydaje się tego nie być.

- A co najważniejsze: ludzie, styl życie nie powinien być zdrowy, ale SZCZĘŚLIWY!

I ogólnie rzecz biorąc, właśnie teraz ujawnię wam najważniejszą tajemnicę życia i sam sens życia: nie ma sensu życia!

Po prostu jest Życie. Rano, popołudnie, wieczór, noc i znowu poranek. Jest planeta, ludzie, flora i fauna. Dni powszednie i święta. Szczęście i kłopoty. I jest Śmierć. I pojawia się w dowolnej chwili, w każdym wieku. Czy masz więc czas, aby żyć cudzymi marzeniami, narzuconymi ideami i normami społecznymi?

Żyj w przyjemności i nie szukaj przyczyn chorób i śmierci wśród bliskich i artystów. Nie jest nam to dane do zrozumienia. Ale Życie jest dane. I musi być przeżywane w radości. Bez ingerowania w radość innych. A nawet pomagając.

Cóż, jeśli tak bardzo lubisz szukać sensu życia, to pomyśl, że właśnie jest w tym - żyć w radości.

P.S.: to wszystko wcale nie oznacza, że ​​poszukiwanie i bycie poszukiwaczem jest złe. Nie. Jeśli to dla ciebie radość, to działaj. Ale moi przyjaciele, krewni i nieznajomi, umierający, wyznawali mi: „Szukałem czegoś przez całe życie, coś robiłem, a to, co najważniejsze było pod nosem. Ukochani ludzie. I wszystko, co chciałem z nimi zrobić, nigdy nie zrobię ...”

Błagam, nie zapominaj: szczęścia nie ma na wsi ani w mieście, nie w górach ani na równinie, jest w GŁOWIE! Żyj tak, jak chcesz i nie porównuj swojego szczęścia z innymi. Nikt nie zrozumie TWOJEGO szczęścia. Gdyby nie było oceny i porównania szczęścia, religii i wartości, nie byłoby wojen...

Główne zdjęcie: leafclover.club