Sarah Talbi z Belgii urodziła się bez obu rąk z nieznanych powodów. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak żyje ta niesamowita dziewczyna.

Sarah urodziła się niezwykła, ale od dzieciństwa nie czuła się wyjątkowa. Od najmłodszych lat przyzwyczaiła się obchodzić się bez rąk i robienia wielu rzeczy nogami: ubierać się, jeść i pić, czesać włosy. Z biegiem czasu Talbi nauczyła się nawet robić manicure i makijaż.

https://www.instagram.com/p/CWWlgZrIE3i/?utm_source=ig_embed

Sarah poszła do najzwyklejszej szkoły, zaczynała pisać ze wszystkimi, ale trzymała długopis palcami u nóg. Koledzy z klasy nie uważali jej za inną, chociaż czasami zadawali pytania dotyczące niestandardowego wyglądu. W gimnazjum Talbi poważnie zainteresowała się językami obcymi, a szczególnie lubiła hiszpański i angielski. Po ukończeniu szkoły Sarah samodzielnie wstąpiła do Instytutu Tłumaczeń w Brukseli, który ukończyła z sukcesem. Sama powiedziała, że ​​jest zwykłą uczennicą i zdobywała wykształcenie na równi ze wszystkimi, doświadczając tylko pewnych trudności.

https://www.instagram.com/p/CVDanPRIV_a/?utm_source=ig_embed

Talbi sama dba o codzienne życie, gotuje nogami i prowadzi dom. Dużo podróżowała i odkrywała dla siebie nowe rzeczy. Uważa się za całkowicie wolną i kompletną: brak kończyn górnych nie przeszkadza jej w poznawaniu świata i rozwoju.

Ale Sarah słusznie uważa narodziny dziecka za swoje największe osiągnięcie życiowe. W 2018 roku urodziła córkę Lilię. Oczywiście jej narodziny sprawiły, że kobieta przemyślała swoje życie i wiele się nauczyła, ale w końcu udało jej się zostać cudowną mamą: opiekować się dzieckiem, karmić i ubierać, spacerować, kąpać i się bawić.

https://www.instagram.com/p/CTRQavuIzDZ/?utm_source=ig_embed

Dopóki Lily nie pyta matki, dlaczego nie ma rąk. Na spacerach trzyma Sarę za rękaw ubrania, a jeśli chce gdzieś iść, najpierw prosi o pozwolenie. Lily dorasta jako szczęśliwa dziewczyna, otoczona miłością i troską.

Ostatnio Talbi zainteresowała się rysunkiem, zdając sobie sprawę, że malowanie jest tym, co naprawdę lubi i robi dobrze. Sarah już tworzy piękne krajobrazy, czerpiąc inspiracje z samej natury, którą uważa za źródło siły i energii.

https://www.instagram.com/p/CPyU3eQJZN6/?utm_source=ig_embed

Na razie Sarah pozostawiła swoje podróże, ale jest pewna, że ​​będzie mogła je wznowić w przyszłości, gdy jej córka trochę dorośnie.

Belgijka żyje pełnią życia i dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi wideoblog, w którym publikuje historie ze swojego życia. W jednym z ostatnich filmów Sarah pokazuje, jak robi makaron z sosem pomidorowym. A ta silna dziewczyna robi wszystko doskonale, co nie może nie wzbudzać szacunku.

Główne zdjęcie: lemurov.net