W tej chwili użytkownicy mediów społecznościowych rozpoczęli prawdziwy flash mob, w którym dzielą się zdjęciami siebie samych w wieku 20 lat.

Postanowiliśmy to wesprzeć i pofantazjować o tym, jakie zdjęcia opublikowaliby członkowie rodziny królewskiej - księżna Diana czy Kate Middleton...

Królowa Elżbieta II

foto: laykni.com

Królowa niedawno obchodziła swoje 94 urodziny, co oznacza, że w 1946 roku miała 20 lat. Zdjęcie zostało zrobione w jej rodzinnym Pałacu Buckingham. Rok później poślubiła Filipa Mountbattena, a koronowana została sześć lat później.

Kate Middleton

foto: laykni.com

Plotka głosi, że Kate wpadła Williamowi w oko podczas charytatywnego pokazu mody na Uniwersytecie St Andrews w marcu 2002 roku. Była wtedy jeszcze studentką i miała zaledwie 20 lat. Najpierw długo się przyjaźnili, a dziewięć lat później wzięli ślub.

Książę Harry

foto: laykni.com

W tym czasie młody człowiek przygotowywał się do służby wojskowej, a o małżeństwie nawet nie myślał.

Książę William

foto: laykni.com

W 2002 roku studiował na Uniwersytecie St Andrews i właśnie wtedy poznał Kate Middleton.

Księżna Diana

foto: laykni.com

Księżniczka poślubiła księcia Karola w 1981 roku, a kilka tygodni później skończyła 20 lat.

Księżniczka Eugenia

foto: laykni.com

Studiowała historię sztuki, literaturę angielską i nauki polityczne na uniwersytecie w 2010 roku. Obecnie jest dyrektorem Galerii Sztuki Hauser & Wirth.

Księżniczka Beatrice

foto: laykni.com

W 2008 roku studiowała historię w Goldsmiths College w Londynie. Księżniczka obecnie przygotowuje się do ślubu i jest wiceprezesem ds. partnerstwa strategicznego w firmie zajmującej się oprogramowaniem.

Księżniczka Małgorzata

foto: laykni.com

Młodsza siostra królowej została sfotografowana w kwietniu 1951 roku, na krótko przed swoimi 21 urodzinami. Miała wyjść za mąż za wojskowego, Petera Townsenda, ale do tego nie doszło: nigdy nie otrzymała zgody na ślub.

Książę Karol

foto: laykni.com

W tym czasie studiował antropologię, archeologię i historię w Trinity College w Cambridge.

Księżna Anna

foto: laykni.com

Córka królowej udała się do Afryki w lutym 1971 roku. Wkrótce otrzymała dyplom. Zdobyła też złoty medal w europejskim triathlonie jeździeckim i pojechała na Olimpiadę do Montrealu w 1976 roku (niestety nie udało się zdobyć tam medalu).

Zara Tindall

foto: laykni.com

Córka księżniczki Anny studiowała wówczas na Uniwersytecie w Exeter i, podobnie jak księżniczka Anna, uwielbiała jeździectwo. Zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku!

Główne zdjęcie: laykni.com