Nastolatek o imieniu Mitchell i jego ukochana krowa, Audrey, wzięli niedawno udział w ogromnych targach mleczarskich w amerykańskim stanie Iowa. Długo się do tego przygotowywali i dobrze się spisali, zdobywając piąte miejsce z siedmiu możliwych, zdobywając nagrodę.

foto: ux-ty.ru

Ta dwójka była bardzo zmęczona, więc smacznie zasnęła na jarmarku, a tata chłopca na szczęście wykorzystał tę chwilę, aby pstryknąć to niesamowite zdjęcie. Następnie zamieścił zdjęcie na swojej stronie w mediach społecznościowych i natychmiast otrzymał ogromną ilość pozytywnych komentarzy.

Zdjęcie uzyskało ponad 15 000 polubień w ciągu zaledwie 24 godzin. Mama chłopca, Laura Miner, przyznaje, że kiedy cały dzień spędza się ze zwierzętami, można je uznać za część życia. Zarówno ona, jak i jej mąż wychowali się na farmie, mimo że już od dawna mieszkają w mieście.

foto: ux-ty.ru

A żeby ich dzieci nie zapomniały o swoim wiejskim pochodzeniu, latem mieszkają na farmie i mają okazję poczuć prawdziwą wiejską atmosferę. Kobieta zauważa, że w ten sposób już od najmłodszych lat można wpajać dzieciom pewne wartości, które starają się zachować.

foto: ux-ty.ru

Audrey natomiast wróciła po targach na swoją farmę, nie tylko wykonując wspaniałą pracę, ale także stając się prawdziwą celebrytką w Internecie, co jest o wiele ważniejsze niż zajęcie pierwszego miejsca w konkursie.

Główne zdjęcie: ux-ty.ru