Niektóre znaki koła zodiaku wymagają ciągłej uwagi, inne chcą większej swobody, a jeszcze inne są na ogół samotnikami.

W tym artykule porozmawiamy o znakach, które nie wymagają poważnego związku.

Nr 1 Byk

Byk to samotnik, dobrze się ze sobą czuje. Ma w sobie cały wszechświat, więc tak naprawdę nie potrzebują poważnego związku.

Maksymalnie rozpocznie krótki romans, ale potem będzie leżeć bezsennie w nocy z myślą: „Jaki głupi byłem, żeby to zrobić. Siedziałem w domu pod kocem, nie znałem żalu. Co teraz?"

Chociaż być może z czasem zrozumie, że warto było zaryzykować. Albo może nie…

Nr 2 Lew

Lew jest z natury wyjątkowo niepoważnym znakiem zodiaku. Lew nie lubi być przywiązanym do miejsca, rzeczy i ludzi. Zawsze ważne jest, aby przedstawiciel tego znaku dał się ponieść emocjom i przestawił się na coś innego. Potrzebuje stanu zakochania.

Nie, Lwy nie są samolubni i potrafią naprawdę kochać, ale potrzebują wolności. I dużo wolności. I nie każdy poważny związek może to wytrzymać, więc łatwiej jest im być samemu niż z kimś w parze.

Jeśli jednak zdecydowałeś się nawiązać związek z Lwem, to proszę, nie dławij go swoją zazdrością. Ryzykujesz utratę tej osoby na zawsze, a to jest bardzo smutne.

Nr 3 Koziorożec

Koziorożce to ludzie spokojni i zrównoważeni. Ale jeśli chodzi o relacje, są to prawdziwi ludzie-pełzacze, którzy owijają swoją opiekę wokół partnera.

Stałe: „Załóż czapkę, bo się przeziębisz”, „Nie idź tam, upadniesz” sprawia, że ​​wyglądają jak matla. Partner ucieknie od takiej opieki za trzy do czterech miesięcy.

Koziorożce zasmucą się, a potem przekonają się, że łatwo jest bez niego żyć, nawet nie wspomną. No, może trochę. Czasami.

Nr 4 Bliźnięta

Bliźnięta mają lekki charakter, jak motyle i tak samo kapryśne (pod tym względem są nieco podobne do podanych już przykładów Lwa). Potrzebują też ciągle nowych miejsc i nowych znajomości. Dlatego poważny związek będzie tylko obciążał.

Nie, próbowali i więcej niż raz, szczerze! Ale szybko rozwiązali tych ludzi, jeśli nie skomplikowane zagadki, a te osoby szybko stały się dla nich nieinteresujące. Co więcej, Bliźniacy obwiniali się za odejście po angielsku, ale potem przestawali być smutni i porzucili sytuację.

Nr 5 Wodnik

Dla tych niekomunikatywnych (nawet trochę zamkniętych) ludzi z natury banalne jest znalezienie wspólnego języka z kotem lub psem niż z innymi przedstawicielami własnego gatunku.

Ponieważ większość Wodników to introwertycy, nie jest im łatwo zbudować poważny związek. W ten sposób mają się jeszcze lepiej - samotnie, we własnym małym świecie. Przynajmniej nikt nie próbuje dostać się do głębi duszy pytaniami. A to ich uszczęśliwia.

Główne zdjęcie: google.com