Jej żyłki do interesów pozazdrościłby nawet Tom Sawyer.

Mieszkanka San Francisco, Demi Skipper, opowiedziała na TikTok o niesamowitym ciągu wymian, których dokonała w ciągu półtora roku. Zaczęła od zwykłej spinki do włosów, a skończyła na domu.

Demi dokonała pierwszej wymiany w maju 2020 roku, zamieniając spinkę do włosów na biżuterię. Poszła dalej, aby w podobny sposób dostać okulary, odkurzacz, Apple TV, konsolę Xbox, designerskie buty, MacBook Pro, diamentowy naszyjnik i bieżnię Peloton. W ostatnim etapie zamiany przez ręce dziewczyny przeszła Honda CRV, trzy traktory i przyczepa warte 40 tys. dolarów, które w listopadzie tego roku zamieniła na mały domek w pobliżu Nashville w stanie Tennessee. Demi i jej mąż planują przeprowadzić się tam z Kalifornii.

Dziewczyna wyjaśniła, że szukała czegoś do robienia podczas pandemii, kiedy wpadła na ten pomysł. „Zaczynam zamianę od szpilki. Będę wymieniać, dopóki nie zdobędę domu” - powiedziała w swoim pierwszym wideo. Korzystając z platform takich jak craigslist, eBay i Facebook, Demi oferowała ludziom wymianę jednego przedmiotu na raz. W ciągu półtora roku dziewczyna zrealizowała 28 transakcji.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: moya-planeta.ru