Co jest ważne w okresie zimowym? Zgadza się, aby było ciepło! Jest to możliwe do zrobienia na różne ciekawe sposoby, ale bardzo nam się spodobał sposób pewnej rodziny kotów z Kanady. Zwierzaki opanowały najbardziej zaawansowaną technologię!

Dobrze jest mieszkać obok człowieka - zawsze jest źródło ciepła

foto: lemurov.net

Elon Musk jest bardzo dumny z systemu komunikacji satelitarnej Starlink

foto: lemurov.net

Można by pomyśleć, jaki to ma z tym związek? Taki, o którym niestety przekonał się Aaron Tyler, gdy wraz z nadejściem mrozów dostęp do Internetu stawał się coraz trudniejszy. Ale dopóki był lekki mróz, nie było żadnych problemów. Dostęp do Internetu był ze Starlink.

Zirytowany Tyler poszedł sprawdzić antenę satelitarną i nagle zobaczył to

foto: lemurov.net

Wszystkie jego pięć kotów siedzą na antenie satelitarnej!

foto: lemurov.net

Teraz już wiadomo dlaczego nie ma sygnału - nie ma jak się przebić przez futrze zwierzaków. Ale dlaczego, dlaczego wszystkie koty się tam znalazły? Wcześniej tego nie robiły, antena satelitarna jest już od dłuższego czasu. Całe szczęście, że z powodu remontu została przeniesiona z dachu na podwórko, bo inaczej ciężko byłoby wykryć przyczynę.

Rzecz w tym, że antena jest inteligentna i włącza system ogrzewania, aby stopić nagromadzony śnieg

foto: lemurov.net

Dopóki było niezbyt zimno, nic się nie działo, ale kiedy antena zaczęła włączać system ogrzewania, koty szybko zorientowały się, że jest to darmowe źródło ciepła. I nie obchodzi ich jakość połączenia i możliwość korzystania przez ich właściciela z Internetu. Najbardziej jednak uraziło Aarona Tylera to, że koty już od dawno mają swoje domki na zewnątrz, do tego są ocieplane – pomyślał o tym zawczasu. Ta historia spodobała się Ilon Musk, który nawet zostawił like.

Główne zdjęcie: lemurov.net