Czasami drastyczne metody są najskuteczniejsze, o czym przekonała się Jane Tarrant z Anglii. Wszystko przez oddychanie przez usta. Znalazła jednak rozwiązanie problemu - zakleiła sobie usta taśmą.

To nie jest żart – Jane specjalnie wybrała jaskrawą taśmę

foto: lemurov.net

Aby zrozumieć skalę problemu - jej mąż zaczął mieć bóle głowy, a córka uciekała od matki z powodu okropnych dźwięków, jakie wydawały jej płuca. Chrząknięcia, dziwny szum i to wszystko spontanicznie, często przez całą noc. Sama Jane również bardzo cierpiała z powodu szeregu dolegliwości i bólów spowodowanych oddychaniem przez usta.

Jej mąż żartobliwie nazywał ją Darth Vaderem z powodu jej ciężkiego oddechu

foto: lemurov.net

Jane wiedziała o tym problemie od czasu, gdy była nastolatką, ale nie zdawała sobie sprawy z powagi i dlatego zaniedbała tę chorobę. Krótko mówiąc, oddychanie przez usta jest dla człowieka sytuacją ekstremalną i jeśli będzie robić to cały czas, ciało nie będzie z tego zadowolone. Ryzyko przypadkowego uduszenia się we śnie z powodu bezdechu można uznać za jeszcze łagodny skutek.

Niestety, problem ten jest powszechny

foto: lemurov.net

Oddychanie przez usta niszczy zdolność zaopatrywania narządów w tlen, przez co cierpi wszystko - płuca, serce, mózg, mięśnie, układ nerwowy. Ciągły ból, osłabienie, utrata przytomności, spadek odporności i inne okropne rzeczy. I to nie jest żart, to jest wszystko, z czym Jane żyje od lat.

Rozwiązanie jest bardzo proste - nauczyć się, zmusić się do oddychania przez nos

foto: lemurov.net

Sama siła woli nie wystarczyła, więc Jane zakleiła sobie usta taśmą. Nie na zawsze, ale przez większość dnia starała się chodzić właśnie w ten sposób. I udało się! Powoli, nie było to łatwe, ale jej ciało przestawiło się na oddychanie przez nos!

Tak, ludzie dziwnie na to patrzyli. No i co z tego, jeśli ma to pomóc?

foto: lemurov.net

Teraz Jane nie wydaje przerażających dźwięków, nie cierpi, a jej zdrowie i szczęście rodzinne zostało przywrócone. Brawo!

Główne zdjęcie: lemurov.net