Niezwykłe domy często pojawiają się w naszych artykułach. Niektóre mają dziwną historię powstania, inne ujawniają nieoczekiwane znaleziska… Ale ten dom jest inny, różni się od innych na pierwszy rzut oka. I chodzi o kolor.

Po raz pierwszy zdjęcia tego domu pojawiły się na portalu nieruchomości Zillow. Za jedyne 250 000 dolarów oferuje kupno tego ośmiokątnego domu w amerykańskim stanie Illinois, który wyróżnia się m.in. całkowicie czarnym kolorem. W całkowitej czerni!

foto: lemurov.net

Są czarne dachówka, czarne drzwi, czarne ramy okienne... Wnętrza w środku również są monochromatyczne. Ciekawie łączy się to z ciepłym światłem, które sprawia, że ​​otoczenie jest przytulne.

foto: lemurov.net

Co ciekawe, budynek należał wcześniej do agenta nieruchomości Setha Goodmana, który nabył go w sierpniu 2021 roku za jedyne 75 000 dolarów. Samodzielnie opracował nietypowy czarny projekt i teraz próbuje sprzedać swój dom za znacznie większą sumę. Prawdopodobnie człowiekowi się uda: projekt wyróżnia dom spośród innych.

foto: lemurov.net

Prawda, jak przyznał sam Seth Goodman, nie planował uderzać w nowoczesny styl gotycki. Chodzi o to, że najpierw zamówił czarny dach, a potem zaczął dobierać inne elementy wnętrza. Również czarne.

foto: lemurov.net

Zainteresowanie domem okazało się wzmożone. Wszystko przez to, że zdjęcia szybko rozprzestrzeniły się w amerykańskim segmencie internetu, a zakupem zainteresowały się w innych stanach.

foto: lemurov.net

Seth Goodman nie spieszy się z zawarciem umowy.

foto: lemurov.net

Uważa, że ​​cena domu może wzrosnąć, jeśli oferta zostanie zawarta za kilka lat.

Główne zdjęcie: lemurov.net