Na Facebooku pojawiła się wzruszająca wiadomość, jakby od imienia psa rasy husky syberyjski o imieniu Jubilee. Ze względu na rzadką cechę oczu pies przypomina pracę taksydermisty, dlatego trafił do schroniska w amerykańskim stanie New Jersey.

Po opublikowaniu wiadomości i, co najważniejsze, zdjęć Jubilee stała się nową bohaterką Internetu. Ludzie w końcu poważnie pomyśleli o jej przyszłości.

Oto ona, Jubilee. I tak, ma problemy z oczami.

foto: leafclover.club

Taka wada początkowo sprawiła, że ​​szczeniak stał się „wadliwy”, ale hodowcy udało się nawet wychować Jubilee, w nadziei, że znajdzie się ktoś o dziwnych gustach. Ale to się nie wydarzyło i przekazał psa do schroniska. To było rok temu – nie miała nowych właścicieli.

Wyraz tego pyska nie pozostawia nikogo obojętnym. Śmiej się, śmiało!

foto: leafclover.club

Kilka cytatów z przesłania, z zachowaniem tekstu autora:

„Chciałabym być piękna, żeby ktoś chciał mnie zabrać. Kocham inne psy, ale za kotami nie przepadam. Kocham ludzi, ale jestem trochę nieśmiała, ponieważ ludzie przeważnie śmieją się z tego, jak wyglądam”.

Taka szczerość nie pozostała niezauważona.

foto: leafclover.club

Ludzie zostali podzieleni na dwie kategorie. Pierwsi szczerze deklarują, że ten pies ich bawi, ale to wszystko. Drudzy wyrazili gotowość zabrania Jubilee.

Co dzieje się z oczami psa, eksperci nazwali defektem kosmetycznym. Oznacza to, że z jej wzrokiem wszystko jest mniej więcej w porządku i nie ma powodu do niepokoju. Cóż, wrażenie wizualne to kwestia indywidualna.

foto: leafclover.club

Rozpoczęła się niewypowiedziana rywalizacja, kto zdobędzie psa

foto: leafclover.club

Ludzie pozostają ludźmi, na ponad 5000 wiadomości tylko 150 zawierały słowa o chęci adopcji psa. Inni mówili do niej tylko miłe słowa. A trzeba wybrać kogoś jednego.

Oto oni, prawdziwi miłośnicy husky, którzy znają tę rasę doskonale i są gotowi uzupełnić swoją watahę jeszcze jednym osobnikiem. Z oczu Jubilee trudno powiedzieć, czy jest szczęśliwa, ale opcji nie może być wiele. Obyś była szczęśliwy w swojej nowej rodzinie!

foto: leafclover.club

Główne zdjęcie: leafclover.club