Niektórzy subskrybenci współczują właścicielce zwierzaka, podczas gdy inni zazdroszczą.

Właścicielka sfinksa rok później pokazała, jak wygląda jej kociak, którego kupiła. Subskrybenci są zaskoczeni zmianami, jakie zaszły ze zwierzęciem w tym okresie. Niektórzy z nich zazdroszczą właścicielowi, inni są oburzeni. Ekaterina Kempirova postanowiła wziąć udział w popularnym wyzwaniu. Zgodnie z jego warunkami musisz opublikować film, w którym zwierzak jest uchwycony w pierwszych dniach pobytu u właścicieli i jak wygląda teraz.

Dziewczyna najwyraźniej uległa pokusie zakupu bezproblemowego kota i skorzystała z pomocy rosyjskiego portalu Avito, gdzie można kupić zwierząt od innych. Jak wiecie, łyse koty są teraz drogie. Nie mają sierści, więc nie muszą się lizać, a ślina kota jest silnym alergenem. Dlatego koty sfinksy są bardzo popularne wśród osób cierpiących na choroby alergiczne, takie jak pokrzywka czy astma. Ponadto zwierzęta te bardzo marzną, co stało się powodem ich wielkiej miłości do siedzenia na rękach ich właścicieli. A sprzątanie mieszkania zajmuje mniej czasu, bo te zwierzęta się nie linieją. Tak wyglądał kociak Ekateriny, kiedy go kupiła.

foto: google

Rok później dziecko nie było już rozpoznawalne: stał się naprawdę przystojniakiem, ale niewiele zostało z dawnego łysego pupila. Kociak wyrósł duży, pulchny i ​​pewny siebie. Ale co najważniejsze, z tego szczupłego sfinksa nic nie zostało.

foto: google

Okazuje się, że pozbawieni skrupułów sprzedawcy po prostu ogolili kociaka przed sprzedażą. Oczywiście jego nowa właścicielka chciała niedrogo kupić sfinksa, a od profesjonalnych hodowców kocięta tej rasy kosztują drogo. Nawiasem mówiąc, takie oszustwo przy goleniu zwierząt jest dość powszechne i to nie tylko w Rosji.

Internauci są oburzeni tym, jak sprzedawcy potraktowali kociaka: „Bardziej martwi mnie, co za łupieżcy ogolili takiego małego kotka”, „Biedak, został ogolony siłą!”

Inni zazdroszczą temu, jako stał się dawny „sfinks”, w którym, nawiasem mówiąc, wielu znalazło oznaki rasy brytyjskiej: „Ale kot jest nadal przystojny, a co najważniejsze, kochany.”

Source: TikTok

Główne zdjęcie: google.com