Nowoczesne problemy wymagają nowoczesnych rozwiązań... Najwyraźniej tak właśnie myślała ta dziewczyna, która postanowiła wykonać zabieg przeszczepu włosów z tyłu głowy na brwi. Pragniemy opowiedzieć o tym pomyśle i jak przebiegał ten zabieg.

Simone Maybin ze Stanów Zjednoczonych jest z zawodu lekarzem i pewnie dlatego czuła się pewna swojej decyzji. Codziennie ta dziewczyna, którą natura nie obdarzyła gęstymi brwiami, malowała je ręcznie. Było to czasochłonne i w pewnym momencie Simone zdała sobie sprawę, że nie chce już dłużej tego robić.

Zwróciła się do swojego kolegi, Jason Champaign, który wykonał taki zabieg między innymi modelce Chrissy Teigen i wielu innym dziewczynom. Lekarz uznał, że taki zabieg nie zaszkodzi Simone. W znieczuleniu miejscowym przeszczepił jej mieszki włosowe z tyłu głowy do brwi.

foto: lemurov.net

Dziewczyna nie chciała się przyznać, ile pieniędzy musiała zapłacić za tak nietypowy zabieg. Ceny zaczynają się zwykle od 15 000 dolarów. Najwyraźniej kosztowało to Simone zero dolarów.

foto: lemurov.net

Wszystko dlatego, że dziewczyna zgodziła się szczerze opowiedzieć o swojej historii i zrobić zdjęcia na potrzeby mediów społecznościowych kliniki Champaign.

Główne zdjęcie: lemurov.net