Naukowcy wciąż spierają się o przyczyny wczesnego siwienia włosów, jedni uważają, że to przez genetykę, inni przez choroby lub niedobór różnych składników odżywczych w organizmie. Patrząc na trzydziestoletnią Węgierkę Annę Shepherd, nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest.

W jej rodzinie nie było przypadków tak wczesnego siwienia, a jej piękny wygląd i uroda również wskazują na niezaprzeczalne zdrowie kobiety. Shepherd jest rolnikiem, żyje i pracuje na świeżym powietrzu i zdrowo się odżywia.

https://www.instagram.com/p/CUNJ_SvAhRN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ed64c6ce-ed27-498b-9011-d6d89300ef19

Pierwsze siwe włosy miała już w wieku 13 lat! Już w wieku 14 lat koledzy z klasy zaczepiali ja, mówiąc na nią Cruella. Pamiętasz tę negatywną postać z kreskówki Disneya „101 Dalmatyńczyków”? Oczywiście, to było bardzo przykre.

Jednak młoda dziewczyna o siwych włosach była silniejsza niż okoliczności i postanowiła nie ukrywać swoich siwych włosów, a zrobić akcent na tym. Anna zaczęła zapuszczać swoje piękne włosy i wkrótce jej warkocz osiągnął rekordową długość 152,4 cm, a samą dziewczynę zaczęto nazywać współczesną Roszpunką.

https://www.instagram.com/p/CTw9aVJjZ6W/?utm_source=ig_embed&ig_rid=195b4a04-d530-4cc4-9a55-a577c20ff153

Jej włosy są dość łatwe do ułożenia. Włosy łatwo się rozczesuje, Anna myje je raz w miesiącu. Kiedy pracuje w polu lub opiekuje się zwierzętami, robi sobie warkocz i zakrywa go chustą.

Anna ma swoją stronę na Instagramie, na której umieszcza zdjęcia w strojach vintage i strojach narodowych, z cudownym krajobrazem swojej farmy jako tłem. Dziewczyna ciągle zaskakuje swoich subskrybentów nowymi wizerunkami: tu jest uczennicą z końca XIX wieku, a tu arystokratką w drogich futrach.

https://www.instagram.com/p/CSWu_LqDIbD/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7cade173-e38c-4728-88d5-65134c22cde1

Ale oczywiście najważniejszym elementem na każdym zdjęciu są jej piękne siwe włosy. Shepherd ma tysiące subskrybentów, którzy uczą się od niej, jak kochać siebie tak, jak chciała tego natura, dbając o siebie i zamieniając swoje wady w zalety.

Główne zdjęcie: lemurov.net