Tranzytujący Jowisz do Urana po 18 lutego to najważniejszy aspekt drugiej połowy miesiąca. Jest to okres szczęśliwych zmian i niewiarygodnych sukcesów.

Nastąpią pozytywne zmiany w życiu finansowym i osobistym.

Przyjrzyjmy się bliżej znakom zodiaku, na które wpłynie to najbardziej.

Wodnik

Faworyci gwiazd pod koniec zimy otrzymają hojną nagrodę w postaci premii lub podwyżki pensji.

Powodzenie będzie towarzyszyć we wszystkich przedsięwzięciach. To okres bardzo dużego przypływu energii, jest chęć zrobienia wszystkiego, co wcześniej było zaplanowane.

Możesz spokojnie iść i poprosić o podwyżkę, na pewno nie spotkasz się z odmową. Istnieje realna perspektywa wzmocnienia pozycji finansowej.

Planujesz przeprowadzkę lub remont, zacznij bez wahania. Uwolnij swój potencjał, zapisz się na kurs dokształcający lub zdobądź nową specjalizację.

Teraz na pewno ci się uda. Dla tych, którzy planowali zmianę działalności lub przeprowadzkę do innego miasta, można zacząć już teraz.

To także dobry czas na rozpoczęcie nowego związku, zawarcie związku małżeńskiego lub zaplanowanie daty ślubu.

Wszystko, co chcesz zrobić w tym czasie, będzie miało dobrą energię. Gwiazdy radzą zakup kryształowej figurki sowy jako talizmanu na ten okres.

Bliźnięta

Koniec zimy nie tylko przyniesie radość osobom spod tego znaku, ale otoczy ich i obdaruje hojnymi prezentami. Nie odmawiaj, jeśli ktoś zaproponuje Ci podróż służbową. Wyjazd przyniesie dodatkowe dochody i najprawdopodobniej awans.

Wszelkie transakcje na rynku nieruchomości będą w tym okresie udane. Możesz spróbować szczęścia na loterii. Szczęście sprzyja osobom spod znaku Bliźnięta, które nie spotkały jeszcze swojej bratniej duszy.

Pod koniec zimy jest szansa na spotkanie miłości swojego życia. Srebrna łyżeczka pomoże Ci w szczęściu, noś ją przy sobie, aby pojawiła się harmonia z otoczeniem w tym okresie.

Panna

Panna zostanie wreszcie nagrodzona za swoją ciężką pracę. Pojawią się nowe perspektywy związane z biznesem i ciekawe oferty od inwestorów.

Można śmiało inwestować w zakup nieruchomości, a transakcje walutowe i metalami szlachetnymi są obiecujące. Miłośnicy samochodów spod znaku Panna mogą bezpiecznie kupić nowy samochód.

W rodzinie mogą pojawić się duże sumy pieniędzy. Będzie to niespodziewany spadek lub prezent od krewnego. W biznesie możliwe są lukratywne kontrakty z zagranicznymi partnerami.

Jednak udział w loteriach i grach hazardowych nie jest zalecany dla przedstawicieli spod tego znaku.

Dobrym talizmanem w tym okresie dla Panny jest kłódka, która powinna być zamknięta i przechowywana wraz z kluczem w zachodniej części domu do końca zimy.

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że tak niesamowicie szczęśliwy okres jest po prostu prezentem dla Wodnika, Bliźniąt i Panny na koniec zimy.

Główne zdjęcie: google.com