Lancy Smith od dawna marzyła o tym, by zamieszkać we własnym domu. W końcu udało jej się zaoszczędzić tyle pieniędzy, że mogła sobie pozwolić na własne mieszkanie. Ale to był dopiero początek tej historii. Przeczytaj ten artykuł aby dowiedzieć się, jak życie pani Smith zmieniło się dzięki zakupu tego domu.

foto: lemurov.net

Lancy kupiła dom, który został zbudowany w 1874 r. na przedmieściach Toronto. Oczywiście, remont w starym domu nie bardzo jej się podobał. Postanowiła zacząć remont od odnowienia tapet. Kiedy zdejmowała tapety w jednym z pomieszczeń, odpadł również kawałek tynku. Za nim znajdowały się... drzwi!

foto: lemurov.net

Trudno było samodzielnie otworzyć drzwi. Było to spowodowane tym, że zamek był pokryty rdzą.

foto: lemurov.net

Mimo to Lancy udało się to zrobić. Wtedy pojawiły się przed nią schody. Nikt nie wspomniał, że w domu były schody.

Source: youtube.com

Zaintrygowana dziewczyna wahała się jednak, czy wejść na górę. Najwyraźniej widziała sporo horrorów o starych i nowo kupionych domach... Poczekała więc na swojego chłopaka i weszła z nim po schodach na górę.

Schody prowadziły do pokoju na poddaszu, który dziewczyna planuje sfilmować i udostępnić nieco później. Wielu użytkowników TikToka ponagla ją, bo na strychu można było znaleźć ciekawe rzeczy pozostawione przez dawnych właścicieli, od których dzieli kilka wieków.

Główne zdjęcie: lemurov.net