160 kilometrów od wybrzeża na Antarktydzie, na mapach Google Earth, zauważono 122-metrową bryłę lodu o zarysach podejrzanie przypominających statek leżący na boku.

Użytkownik Google Earth studiował mapę Antarktydy na południe od Nowej Zelandii i zauważył gigantyczną bryłę lodu, która wyglądała jak statek. Mierzy 122 metry długości, a z wyglądu rzeczywiście przypomina duży statek. „Chociaż wygląda jak zwykła góra lodowa, przypomina sztucznie stworzony obiekt o kątach 90 stopni” - twierdzi autor wideo o pseudonimie Mr.MBB333.

Filmik przedstawiający „statek lodowy” stał się popularny, zbierając dziesiątki tysięcy wyświetleń i wywołując wiele dyskusji na temat tego, czym tak naprawdę może być. Kilku użytkowników twierdzi z całą powagą, że naziści zbudowali na Antarktydzie tajną bazę wojskową, a statek pozostał po zakończeniu II wojny światowej i kapitulacji.

Niektórym komentatorom zdjęcie mapy satelitarnej przywodził na myśl starożytne cywilizacje. „Powinniśmy poświęcić temu kontynentowi więcej uwagi. Nie zawsze był pokryty lodem” - zapewnia jeden z nich. Inną teorią dotyczącą pochodzenia bryły lodowej jest „tajemniczy pojazd dla elity, który został ukryty pod lodem.”

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com