Przesądom i uprzedzeniom podlegają nie tylko zwykli, niewykształceni ludzie przytłoczeni ciężkim życiem. Wiele gwiazd muzyki pop i kina nie są wyjątkiem. Konsultują się z astrologami przy każdym ważnym wydarzeniu i stosują się do ich zaleceń. Możliwe, że to właśnie właściwe ułożenie gwiazd doprowadziło tych osób do popularności i miłości fanów.

Jennifer Lopez

Nie ufając swojej intuicji w wyborze partnera, dlatego Jennifer Lopez często konsultowała się z astrologami. Odwołała nawet swoje wesele z Benem Afleckiem za radą osobistego astrologa.

Ale jak wytłumaczyć, że jej małżeństwo z Markiem Anthonym rozpadło się po kilku latach? Przecież ona też konsultowała się w tej sprawie z astrologami.

Madonna

Słynna Madonna od młodości całkowicie polegała na radach astrologów. Jako aspirująca artystka starała się zaoszczędzić pieniądze na stworzenie swojego osobistego horoskopu.

Wygląda na to, że ścisłe przestrzeganie horoskopu doprowadziło ją na szczyt sławy. Teraz wszędzie pojawia się tylko z cudownymi kryształami odpowiadającymi jej znakowi zodiaku.

Angelina Jolie

Trudno znaleźć równie zagorzałą jak Angelina fankę buddyzmu i wiary w moc astrologii. Zawsze ma przy sobie swój kosmogram; dosłownie nie robi ani jednego ważnego kroku bez jego sporządzenia.

Wymaga także, by filmy z jej udziałem ukazywały się w odpowiednich terminach.

Katy Perry

Jeśli chodzi o Katy, to nie tylko ufa astrologii, ale uważa za najbardziej użyteczną naukę. Wiara w Boga i istnienie życia na innych planetach stała się kultem w jej twórczości.

Swoją popularność i rozwój talentu zawdzięcza wyłącznie wierze w boskie moce, które pomagają jej we wszystkim.

Nancy Reagan

Była pierwsza dama Ameryki, wzór do naśladowania dla wielu kobiet, nie wstydziła się przyznać, że po zamachu na jej męża prawie każdy swój krok uzgadniała z astrologami.

Jej osobisty astrolog sporządził horoskop nie tylko dla niej, ale także dla prezydenta kraju. On również go przestrzegał, planując ważne spotkania, konferencje, loty do innych krajów tylko na odpowiednie daty wskazane w horoskopie.

Od każdego człowieka zależy, czy wierzy w horoskop, czy nie. Jednak nic złego się nie stanie, jeśli będziesz go przestrzegać i koordynować swoje decyzje w oparciu o horoskop osobisty.

Główne zdjęcie: google.com