Dla każdego z nas w związku obowiązują różne zasady. Każdy sam decyduje, co jest dla niego najważniejsze w związku. Wierność jest uważana za podstawę większości związków. Okazuje się jednak, że predyspozycje do wierności można określić, znając datę urodzenia partnera. Dlatego właśnie najwierniejsze znaki zodiaku są najlepszymi mężami i żonami.

Moja przyjaciółka długo szukała mężczyzny, który byłby jej wierny. Postanowiła poprosić o pomoc astrologa. Polecił jej, aby szukała męża wśród czterech znaków zodiaku. Jakież było jej zdziwienie, gdy okazało się, że jej nowy chłopak jest jednym z tych czterech znaków zodiaku. Wyszła za niego za mąż i jest z nim szczęśliwa od ponad 5 lat. Publikujemy tę listę również dla Ciebie.

Najbardziej wierne osoby spod tych znaków zodiaku: ranking astrologów

Oczywiście, wierności nie można zagwarantować wyłącznie na podstawie znaku zodiaku. Uważa się jednak, że te znaki są bardziej skłonne do wierności swoim bratnim duszom.

4 miejsce – Baran

Baran jest jednym z najbardziej przewidywalnych znaków zodiaku. Ze względu na swoją naturę zawsze podąża za głosem serca. Dlatego też w młodości Baran jest uważany za osobę niepoważną. Rzecz w tym, że osoby spod tego znaku po prostu długo szukają miłości. Kiedy miłość zostanie odnaleziona, zdrada nie będzie wchodziła w grę.

Dlatego Baran zdradza tylko wtedy, gdy przestał kochać. Jeśli iskra w związku zniknęła, Baran postrzega to jako koniec miłości. Z tego powodu bardzo łatwo jest zdobycie wierności od osób spod znaku Baran. Należy chronić związek przed nudą i rutyną przez cały czas.

3 miejsce – Rak

Spośród wszystkich znaków zodiaku osoby spod znaku Rak są uważane za najbardziej zorientowane na rodzinę. Marzą o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci, podejmują wiele starań, aby to marzenie się spełniło. Naiwność i otwartość Raków czasem płata im figle. Z tego powodu nie zawsze udaje im się znaleźć bratnią duszę za pierwszym razem.

Ale jeśli Rak znajdzie bratnią duszę, jest to już przemyślane i ostateczne. Dlatego o zdradzie partnera osoby spod znaku Rak nawet nie myślą, bo taki związek należy chronić.

2 miejsce – Koziorożec

Rozsądne i poważne Koziorożce są często postrzegane przez innych jako nieczułe. Ale tak się wydaje tylko na pierwszy rzut oka. To, co wydaje się być brakiem wrażliwości wobec wszystkich wokół, jest w rzeczywistości dyscypliną i opanowaniem. Jeśli Koziorożec znajdzie osobę, której może wyznać miłość, zachowuje się wobec niej zupełnie inaczej. Koziorożec staje się wtedy dla drugiej osoby prawdziwym wsparciem.

Zdrada osób spod znaku Koziorożec nie wchodzi w grę. Ten znak zodiaku ma wysokie poczucie własnej wartości. Dlatego woli zerwać związek, niż splamić swój honor zdradą. Koziorożec może zdradzić tylko w ramach zemsty za zdradę ukochanej osoby.

1 miejsce – Byk

Liderem rankingu wierności wśród znaków zodiaku jest właśnie Byk. Gdyby zapytać pięknych książąt z bajek o ich znak zodiaku, każdy z nich byłby spod znaku Byk. Mężczyźni spod znaku Byk długo i uważnie przyglądają się potencjalnym partnerom. Jeśli już zdecydują się związać z kimś swoje życie, mają nadzieję, że będzie to związek na całe życie.

Dlatego osoby spod znaku Byk nie zdradzają swojej bratniej duszy. Byk potrzebuje tylko stałego partnera, któremu może bez obaw powierzyć swoje serce i duszę. Byk potrafi wybaczyć ukochanej osobie wszystko, z wyjątkiem niewierności. Dlatego tylko w ramach zemsty ten znak zodiaku może odpowiedzieć swojej bliskiej osobie tym samym, jeśli miała miejsce zdrada.

Należy pamiętać, że związek jest ciągłą pracą dwojga ludzi. Dlatego każda z tych osób musi podjąć wysiłek.

Główne zdjęcie: mirhitrostey.com