Jest to życie, o jakim marzy każde zwierzę. Jojo śpi w swojej własnej sypialni, bawi się setkami zabawek, które jego właścicielka starannie dla niego kupiła, i sam wybiera stroje do surfowania, ponieważ ma własną garderobę!

Właściciele kochają swoje psy i rozpieszczają nową zabawką lub smakołykiem ze sklepu zoologicznego. Ale Josephine, która ma 35 lat, zrobiła o wiele więcej. Zrobiła dla swojego 12-letniego corgi własny pokój w domu, urządziła go w psim stylu i wstawiła ogromne łóżko. Jojo ma prawdopodobnie więcej zabawek niż dzieci.

foto: google

Kobieta wydała tysiące dolarów, aby umeblować i udekorować dom dla corgi i nadal rozpieszcza swojego psa. Josephine zawsze marzyła o własnym domu, ponieważ ciągle musiała się przenosić z jednego wynajmowanego mieszkania do drugiego. Niedawno kupiła duży dom i pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, nie było odnowienie własnego salonu i sypialni, ale pokoju, w którym miał mieszkać jej uroczy pies. Być może hojność i troskliwość Josephine wynika z tego, że kobieta nie ma dzieci i że kocha Jojo jak własne dziecko...

Przy okazji, corgi ma profil na portalu społecznościowym, który obserwuje ponad sto tysięcy osób. Wszyscy subskrybenci są zachwyceni sposobem, w jaki Jojo żyje i szczerze cieszą się z jego sukcesu. Rzecz w tym, że zwierzę zostało zaatakowane przez dużego psa i mocno pogryzione. Rany były tak poważne, że życie Jojo zawisło na włosku. Weterynarze przygotowywali właścicielkę na najgorsze...

Na szczęście leczenie pomogło psu. Aby w pełni odzyskać zdrowie, lekarzy zalecili Jojo kąpiele wodne. W ten sposób pies stał się pierwszym na świecie corgi, który zaczął uprawiać surfing. Jojo ma nawet kolekcję kombinezonów do pływania. To miłe, prawda?

foto: google

Corgi jest już w pełni sił i znalazł sobie prawdziwą misję. Pomiędzy oglądaniem ulubionych kreskówek, surfowaniem i leżeniem na łóżku, pracuje jako pies terapeutyczny. Jojo pomaga innym zwierzętom, którzy potrzebują wsparcia.

Główne zdjęcie: google.com