Piosenkarka nie chce pogodzić się z wiekiem, nawet jeśli wydaje się, że jest na granicy groteski

63-letnia królowa popu nie chce się pogodzić ze zmianami w swoim wyglądzie związanymi z wiekiem. Mimo ostrej krytyki ze strony mediów i komentarzy fanów, Madonna nie rezygnuje z operacji plastycznych i nadużywa filtrów na zdjęciach i filmach. Ignorując swoich krytyków, Madonna postanowiła zaprezentować się publiczności jako ponadczasowa piękność podziwiana przez miliony ludzi na całym świecie.

Nowy teledysk piosenkarki na YouTube to remix jej słynnej piosenki „Frozen” z 1998 roku, nagranej wspólnie z amerykańskim piosenkarzem rapowym 070 Shake. Klip zaczyna się od czarno-białych ujęć Madonny za kierownicą Dodge'a Challengera SRT Demon i od razu widać, że piosenkarka przesadziła z retuszem swojego wyglądu. Następnie wysiada z samochodu i podchodzi do kamery w wysokich butach z lakierowanej skóry, prezentując krótką czarną skórzaną sukienkę, która podkreśla jej figurę.

Source: youtube.com

Twarz piosenkarki, pokazana w zbliżeniu, wywołuje prawdziwie szokującą reakcję. Madonna wielokrotnie przyznawała, że nie ma żadnych specjalnych sekretów, po prostu przestrzega diety i regularnie ćwiczy na siłowni, ale w wieku 63 lat taką twarz można mieć tylko dzięki specjalnych operacji lub wprawnego retuszera.

Główne zdjęcie: instyle.ru