Nie ma chyba nikogo, kto nie widziałby tych zdjęć. Jedenaście lat temu rodzina McGhee rozkochała użytkowników Internetu swoimi zdjęciami.

U pary Mia i Rozonno McGhee urodziły się sześcioraczki. Rodzina zrobiła uroczą sesję zdjęciową, która roztopiła serca nawet najbardziej bezdusznych ludzi.

Rodzina odtworzyła ją później ze swoimi dorosłymi dziećmi. Efekt jest tak samo dobry.

Mia i Rozonno zwrócili na siebie uwagę gdy byli jeszcze w szkole średniej, i już wtedy zdali sobie sprawę, że mają ze sobą wiele wspólnego i dobrze się dogadują.

foto: laykni.com

Prawda jest taka, że obu spotkał trudny los. Kiedy Mia była nastolatką, została porzucona przez rodziców, a matka Rozonno przez całe życie zmagała się z uzależnieniem.

Będąc małżeństwem życie stawiało przed nimi nowe wyzwania. Przez 10 długich lat starali się o dziecko, ale niestety wszystkie ich starania były daremne.

Po kilku zabiegach Mia w końcu zobaczyła dwie upragnione kreski. Badanie USG wykazało, że czeka na sześcioraczki.

foto: laykni.com

W tym czasie Rozonno prowadził firmę zajmującą się czyszczeniem dywanów, a Mia musiała zrezygnować z pracy, by zająć się dziećmi. Jednak na początku oboje rodzice nie rozumieli, jak mają utrzymać sześcioro małych dzieci.

foto: laykni.com

Oczywiście miłość była fundamentem ich silnej rodziny.

Spójrzcie tylko na te słodkie maluchy: Rozon Junior, Elijah, Olivia, Madison, Josie i Issac.

foto: laykni.com

To właśnie te zdjęcia sprawiły, że rodzina McGee stała się popularna. Zdjęcia zrobiły furorę.

Później rodzina McGee została zaproszona do programu Oprah Winfrey, gdzie otrzymała kartę podarunkową o wartości 250 000 dolarów do Walmartu.

foto: laykni.com

Po tym programie wiele osób zaczęło przysyłać im różnego rodzaju ubrania, pieluchy, a nawet foteliki samochodowe.

Wkrótce rodzina stworzyła swój własny program pod nazwą „6 Little McGee's”, który był emitowany przez Oprah Winfrey. Tam rodzina pokazywała, jak radzi sobie z sześciorgiem dzieci, kto ma jakie obowiązki i jak dorastają maluchy. Dzięki temu Rozonno mógł rozwinąć swoją działalność i wkrótce cała rodzina przeprowadziła się do dużego i przestronnego domu.

foto: laykni.com

Cała szóstka dzieci wyrosła na zdrowych i szczęśliwych. Kiedy wszystkie miały po sześć lat, ich rodzice wymyślili coś specjalnego, aby to uczcić.

foto: laykni.com

Postanowili odtworzyć zdjęcie, które przyniosło im popularność wiele lat temu.

foto: laykni.com

Są coraz starsze, prawda?

foto: laykni.com

Patrząc na tę rodzinę uświadamiamy sobie, że prawdziwa i szczera miłość może wiele zdziałać!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com