Ta kobieta nazywa się Sheree Psaila i cierpi na chorobę zwaną artrogrypozą – wrodzona sztywność stawów, przy czym kończyny są zniekształcone.

foto: laykni.com

Kiedy Sheree się urodziła, lekarze postawili jej tak niepokojącą diagnozę. Według wszelkich przewidywań dziewczynka miała przeżyć nie więcej niż rok.

foto: laykni.com

Mała dziewczynka miała jednak własne plany. Przeżyła. Podczas kolejnej wizyty u lekarza rodzicom powiedziano, że ich córka do końca życia będzie poruszać się na wózku inwalidzkim... Sheree jednak po raz kolejny udowodniła, że nie zamierza poddać się chorobie.

foto: laykni.com

W ten sposób małymi krokami udało jej się odzyskać normalne życie. Uczęszczała do szkoły, a następnie do uczelni technicznej, którą ukończyła uzyskując dyplom. Żyła i cieszyła się każdą chwilą, każdym małym sukcesem, każdym promieniem słońca!

Na studiach Sheree poznała młodego mężczyznę o imieniu Chris. Ta dwójka od razu się w sobie zakochała. Mężczyzna miał wrodzone problemy z kręgosłupem. Wkrótce para zawarła związek małżeński.

foto: laykni.com

Kiedy Sheree zaszła w ciążę, była przeszczęśliwa, ale niestety poroniła. Następnie lekarze zabronili kobiecie rodzić, ponieważ w pierwszej kolejności narażała swoje życie. To, że ona jeszcze żyje, już jest cudem. Kolejna ciąża zabije dziewczynę - stwierdzili lekarze.

Sądzisz, że tym razem Sheree pogodziła się z tym? Nie, nie zrobiła tego! Tej kruchej kobiecie można tylko pozazdrościć siły woli, wytrzymałości i uporu. Po raz drugi zaszła w ciążę.

foto: laykni.com

Dziewięć miesięcy później w rodzinie pojawił się chłopiec, który przyszedł na świat bez jakichkolwiek chorób.

foto: laykni.com

Oczywiście, Sheree nie jest w stanie wykonywać wszystkich macierzyńskich obowiązków. Na przykład, gdy dziecko płacze, nie może go podnieść, musi poczekać, aż przyjdzie niania lub Chris.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W tej chwili ta mała rodzina jest bardzo szczęśliwa. Życzymy im tylko, aby maluch rósł zdrowy i cieszył rodziców przez całe życie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ta krucha dziewczyna jest wspaniałym przykładem wytrzymałości i uporu w dążeniu do realizacji swoich pragnień i celów.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com