Wiele lat temu w Internecie pojawiło się nagranie, na którym czworaczki wybuchają śmiechem. Wszyscy widzieli ten filmik! Prawdziwa radość! Szczęśliwa mamusia i jej cztery piękne córeczki śmiały się i napełniały wszystkich radością.

Oto filmik:

Source: youtube.com

Szczęśliwy tata Steve Mathias nagrywał to w 2002 r. Filmik wygrał w kategorii najlepszy zabawny filmik i para otrzymała 25 000 dolarów. Młoda rodzina bardzo potrzebowała pieniędzy.

Urodzenie czworaczków jest rzadkością, zwłaszcza jeśli jest to poród naturalny, bez zapłodnienia in vitro. Para była zaskoczona, gdy okazało się, że ma czworaczki, ponieważ pierwsze badania ultrasonograficzne wykazały tylko troje dzieci.

foto: laykni.com

Dziewczynki dorastały ciesząc mamę i tatę. Anna, Grace, Emily i Mary nie były ubierane tak samo, mama i tata uznali, że każda dziewczynka jest wyjątkowa i powinna podkreślić swoją indywidualność.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Teraz to już dorosłe dziewczyny. Mają po 16 lat!

foto: laykni.com

Jedna z dziewczynek kocha muzykę i marzy o graniu w orkiestrze, druga będzie fotografem, a dwie pozostałe studiują programowanie i projektowanie cyfrowe. Tak bardzo podobne, a tak bardzo się różnią!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com