Lustro to przedmiot, który jest obecny w każdym domu. Znany jest ze swoich magicznych właściwości, dlatego ludzie starają się traktować go z ostrożnością.

Niektórzy nie tracą czujności, a jednak zaczynają przesadzać, boją się wykonywać zbyteczne gesty przed lustrem. W rzeczywistości nie jest to aż tak skomplikowane, jak może się wydawać.

Są tylko pewne rzeczy, których nie można robić przed lustrem. Zostaną one wymienione poniżej.

Patrzenie na swoje odbicie w ciemności

To może bardzo przestraszyć, ale akurat nie jest w tym wszystkim najgorsze. Lustro jest portalem do zaświatów, a różne istoty, które w nim mieszkają, są aktywne właśnie nocą.

Żywią się energią człowieka i odbierają mu ją. W rezultacie człowiek jest osłabiony, pozbawiony energii i nie jest w stanie sprostać pilnym zadaniom.

Złościć się

Kiedy człowiek wykazuje złość i agresję, emanuje negatywną energią. Jeśli zrobi to przed lustrem, lustro nie tylko wchłonie te emocje, ale także je odzwierciedli.

W rezultacie człowiek otrzymuje więcej negatywnej energii i w ten sposób zatruwa swoje istnienie.

Patrzenie w pęknięte lustro

Ten przedmiot już jest podatny na przyjmowanie negatywnych emocji, ale jeśli jest pęknięty i zniszczony, będzie je ciągle przekazywał.

Osoba patrząca w takie lustro wchłonie to, co się w nim znajduje, i będzie z tego powodu cierpieć. W wyniku regularnego patrzenia w pęknięte lustro w życiu tego człowieka nie wszystko będzie się dobrze układać.

Spożywanie posiłków

Spożywaj posiłki przy stole. Bardzo niebezpieczne jest robienie tego przed lustrem. Może to prowadzić do tego, że człowiek po prostu straci zdolność do podejmowania racjonalnych decyzji.

Pokazanie niemowlęciu jego własnego odbicia

Dziecko może po prostu przestraszyć się samego siebie, co może skutkować rozwojem różnych zaburzeń psychicznych.

Warto też pamiętać, że zdolności obronne dziecka pod względem energetycznym są słabe i nie będą w stanie uchronić go przed wpływem sił z innego świata, które są silne i mają charakter negatywny.

Wszelkie inne czynności można bezpiecznie wykonywać przed lustrem. Nie spowoduje to żadnej krzywdy ani nie będzie miało żadnych negatywnych konsekwencji.

Główne zdjęcie: google.com