Mówią, że jeśli umiesz liczyć do dziesięciu, mów wszystkim, że umiesz liczyć tylko do siedmiu. O tak! Dziś poznasz znaki zodiaku, których przedstawiciele są nie w ciemię bite. Nie musi to oznaczać niczego złego, raczej nie wiadomo, co mają w głowie.

Nie traktuj tego artykułu zbyt poważnie. To tylko opinia i nic więcej.

Rak otwiera nasz dzisiejszy ranking. Nie ulega wątpliwości, że osoby spod tego znaku naprawdę wiedzą jak zaskakiwać. Na zewnątrz wydają się być powściągliwe, czasem nawet nudne. Ale jeśli poznasz Raka bliżej, ta ocena ulegnie zmianie.

Raki to po prostu ludzie, którzy nie lubią afiszować się ze swoim hobby, zainteresowaniami i całą resztą. Mają własny rozum, ale nie zamykają się w sobie, jeśli są traktowane życzliwie. Cóż, i dla tych, którzy nie potrafią lub nie chcą być mili, Raki też znajdą coś, co ich zaskoczy.

Osoby spod znaku Panna nie w ciemię bite. Chodzi o to, że nigdy nie wiesz do końca o wszystkich planach, zainteresowaniach, niespodziankach, które mają osoby spod tego znaku. Potrafią się szczerze i życzliwie uśmiechać, ale jednocześnie myślą o różnych rzeczach, analizują, rozważają różne możliwości.

Poza tym Panny wiedzą, jak ważne jest, aby ich zainteresowania i plany były utrzymywane w tajemnicy, z dala od wszystkich wścibskich oczu. Nawet jeśli nic takiego w tym nie ma, to i tak nie ma powodu, aby osoby postronne wiedziały, co robi osoba spod tego znaku.

Na koniec, być może najbardziej interesujące ze wszystkich milczących, jest Waga. Z tymi osobami tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Za dość miłym wyglądem kryje się bystry umysł, który ten właśnie wygląd umie wykorzystać po prostu po mistrzowsku. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

Tylko Waga potrafi wymyślić taki plan, który zapewni zwycięstwo tam, gdzie inni widzą ślepy zaułek. Jeśli zaś sami są leniwi (a prawdopodobnie tak będzie), Waga może z łatwością zachęcić Pannę do dopracowania szczegółów planu.

Główne zdjęcie: google.com