Każdy człowiek wchodzi w interakcje z innymi osobami w społeczeństwie i to bardzo często. Ludzie starają się negocjować z innymi, aby osiągnąć swój cel i w ten sposób ułożyć sobie życie.

Wielu postępuje uczciwie, otwarcie, idzie na kompromis, a w niektórych przypadkach idzie na ustępstwa. Nie wszyscy jednak postępują z taką przyzwoitością.

Istnieją osoby, które są zręcznymi manipulatorami i manipulują każdym, kogo spotkają. Przychodzą na świat pod określonymi znakami zodiaku.

Wodnik

Osoby spod tej konstelacji, kochające wolność, nie chcą rezygnować ze swoich planów, ani w żaden sposób iść na kompromis. Ale czasem właśnie tego potrzeba, by żyć w harmonii z innymi, a nie prowokować konflikty.

Wodniki to rozumieją, ale nie akceptują tego stanu rzeczy. Wolą manipulować innymi, robić wszystko w tajemnicy, postępować tak, jak im się podoba.

Przy tym wszystkim nie zwracają na siebie uwagi, sprawiają wrażenie przyjaznych i sympatycznych. Dzieje się tak dlatego, że umiejętnie ukrywają swoje intencje, niejako oszukują innych, aby uzyskać to, czego chcą, i zachować swoją reputację.

Panna

Przedstawiciele spod tej konstelacji zodiakalnej są pedantyczni i praktyczni, dążą do perfekcji we wszystkim, czego tylko dotkną.

Osoby spod znaku Panny chcą, aby inni dążyli do perfekcji, słuchali ich i robili to, co mówią, ponieważ uważają, że zawsze mają rację. Osoby spod tego znaku zdają sobie sprawę, że tak nie może być, że wszyscy, bez wyjątku, nie mogą się z nimi zgadzać.

Z tego powodu Panny uciekają się do manipulacji, dyskretnie kontrolując otoczenie, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie tego, czego pragną.

Waga

Osoby spod tego znaku nie lubią konfliktów, za wszelką cenę starają się im zapobiegać. Waga wykazuje się elastycznością, podczas napiętej rozmowy pomijają milczeniem niektóre ze swoich pragnień, ale nie oznacza to, że o nich zapominają.

Przedstawiciele spod tego znaku usypiają czujność rozmówcy, wzbudzając w nim poczucie winy. Później wykorzystują to i skłaniają rozmówcę do tego, by poszedł na ustępstwa.

Z reguły takie podejście się sprawdza.

Nie wierzcie w szczerość intencji osobowości spod tych znaków. Najważniejsze jest to, że nie tylko są najskuteczniejsi w manipulacji, ale też stale się do niej uciekają, tylko kosztem niej osiągają swoje cele.

Główne zdjęcie: belnovosti.by