Za każdym razem, gdy narzekamy na życie, warto sobie przypomnieć: to nie świat jest niesprawiedliwy - to my robimy coś źle.

Istnieje 7 podstawowych praw, według których działa wszechświat. Ich nieznajomość nie zwalnia od odpowiedzialności. Ich znajomość pomoże uniknąć błędów, osiągnąć harmonię i żyć długo i szczęśliwie.

1. Prawo pustki

Jeśli potrzebujesz nowych butów, wyrzuć stare. Jeśli potrzebujesz nowych ubrań, zrób porządki w swojej szafie. Musisz świadomie porzucić swoje stereotypy. Nowe przychodzi dopiero wtedy, gdy pozbędziesz się starego.

2. Prawo obiegu

Bądź gotów zrezygnować z czegoś, co posiadasz, aby zdobyć coś, czego pragniesz.

3. Prawo wyobraźni

Najpierw musisz zobaczyć dobrobyt w swojej wyobraźni. Sporządź opis swojego idealnego dnia i nie pokazuj go nikomu poza osobami, którym ufasz. Zachowaj ten opis gdzieś pod ręką i przeglądaj go w wolnej chwili.

4. Prawo kreatywności

Człowiek może osiągnąć dobrobyt dzięki wykorzystaniu energii swojego myślenia, intuicji i wyobraźni.

5. Prawo dawania i przyjmowania

Jeśli coś dajesz od siebie, jest to zwracane dziesięciokrotnie. Po otrzymaniu bardzo ważne jest, aby podzielić się tym z innymi. Jeśli masz dar i nie używasz go, obrażasz Boską istotę. Aby mieć szacunek dla swoich zdolności, należy cieszyć się ze swoich darów i dzielić się nimi z innymi. Jeśli to zrobisz, przyciągniesz do swojego życia jeszcze więcej dobra.

6. Prawo dziesięciny

Wszechświat zawsze będzie pobierał swoją dziesięcinę. Jest to po prostu prawo dziękowania źródłu wsparcia - 10% wszystkiego, co się ma. Nigdy nie wiadomo, jak dziesięcina do nas wróci. Pieniądze są rzeczą powszechną. Ale może też przyjść w postaci pogodzenia się z kimś, nawiązania nowych przyjaźni, wyzdrowienia itp.

7. Prawo przebaczenia

Jeśli nie potrafisz przebaczyć ludziom, nie możesz zaakceptować swojego bogactwa. Jeśli twoja dusza jest wypełniona nienawiścią, miłość nie znajdzie w niej miejsca. Musisz pozbyć się negatywnych uczuć, które cię zżerają i przygnębiają.

Główne zdjęcie: lavender.land