Trzymamy w domu wiele przedmiotów nasyconych naszą energią. A kiedy się łamią, wyrzucamy je. Ale w żadnym wypadku nie powinno się tego robić. Wyrzucając te pięć przedmiotów, sprowadzisz na siebie nieszczęście i złą passę.

Zegarek

Zegar jest symbolem czasu, dlatego nie należy go wyrzucać. Zegarki są uważane za szczególny przedmiot pod względem energii, który pochłania energię właściciela bardziej niż inne. Jeśli zegar jest zepsuty lub zatrzymał się, warto go naprawić lub rozebrać. Ale w żadnym razie nie wyrzucaj go po prostu. Jeśli nadal chcesz wyrzucić zegarek, najpierw musisz go rozbić.

Chleb

W wielu kulturach chleb uważany jest za pokarm święty. Symbolizuje bogactwo, dobrobyt i szczęście rodzinne. Chleba nie należy wyrzucać do kosza. Lepiej nie kupuj chleba, jeśli leży i się psuje. Ale jeśli jest cały w twoim domu, spróbuj monitorować jego stan. Widzisz, że chleb zaczął czerstwieć lub wysychać? Zrób z niego grzanki, krakersy lub panierkę. W takim przypadku może być przechowywany przez długi czas.

Portfel

Portfel to miejsce do przechowywania pieniędzy, co czyni go finansowym talizmanem. Może być zużyty i bezużyteczny, ale to nie znaczy, że powinieneś od razu wyrzucić go do kosza. Weź nowy portfel i przełóż do niego pieniądze, ale zostaw kilka monet w starym. Będzie to gwarancją, że pieniądze nie przestaną cię „kochać”. Lepiej też nosić stary portfel razem z nowym przez pierwszy tydzień, aby „zaprzyjaźniły się”. Energia przejdzie na nową rzecz, a stary portfel można przeciąż i wyrzucić.

Zdjęcia

Z reguły, jeśli wyrzucisz zdjęcie, wkrótce relacje z osobą na zdjęciu mogą zostać zrujnowane, nawet jeśli jesteś z nią bardzo bliskimi przyjaciółmi. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w przypadku rozstania, kłótni lub śmierci bliskiej osoby z jej portretem, jest spalenie niechcianych zdjęć. Gromadzą energię osoby, dlatego pozbywając się ich, zresetujesz moralnie zarówno siebie, jak i osobę na zdjęciu.

Biżuteria

To samo dotyczy biżuterii wykonanej z metali szlachetnych, którą otrzymałeś. Nie możesz po prostu oddać ich do lombardu lub ponownie podarować - zużyjesz dużo energii i stracisz szczęście. Lepiej przetopić metal szlachetny na inny produkt, a następnie zutylizować go według własnego uznania. Biżuterię można bezpiecznie wyrzucić lub podarować.

Główne zdjęcie: google.com