Aktorka od dawna ma sukienkę, którą miała na sobie postać Moniki Geller grana przez Courteney Cox w kultowym serialu.

Ten trend nabiera rozpędu i obecnie gwiazdy zakładają nawet to, co one same lub ich koledzy mieli na sobie w kultowych filmach i serialach telewizyjnych .Na przykład stylista gwiazd, Chris McMillan, zamieścił na swoim blogu wspólne zdjęcie z 53-letniej Jennifer Aniston. Aktorka ma na sobie sukienkę w stylu vintage z kwiatowym nadrukiem i z dekoltem w szpic, czarną koronką, którą nosiła postać Moniki grana przez Courteney Cox w 8. sezonie serialu „Przyjaciele”. Wygląda na to, że Aniston robiła porządek w garderobie serialu „Przyjaciele” - projekt zakończył się w 2004 roku.

"Czy ta sukienka wygląda znajomo? Wciąż ją mam!" - napisała aktorka.

foto: google

foto: google

Nie trzeba było długo czekać, aby Courtney Cox zostawiła swój komentarz.

"Wyglądacie uroczo "- napisała aktorka.

Cox zauważyła również, że sukienka wielokrotnie wychodziła z mody, a później wracała, natomiast Aniston nazwała ją „ponadczasowym klasykiem”. Jednak w rozmowie z People w 2021 roku Aniston wspomniała już o tym kultowym stroju, zaznaczając, że nadal nosi tę sukienkę.

Po prostu weszłam do garderoby i wyciągnęłam sukienkę, którą miała na sobie Monica - powiedziała wtedy - Nadal ją mam i nadal zakładam, bo idealnie pasuje.

Należy zauważyć, że Jennifer Aniston i Courtney Cox są nie tylko koleżankami z branży, ale także bliskimi przyjaciółkami. Spotykają się także regularnie z inną gwiazdą „Przyjaciół”, odtwórczynią roli Phoebe, Lisą Kudrow. W zeszłym roku cała obsada legendarnego sitcomu spotkała się ponownie na planie filmu „Przyjaciele: Spotkanie po latach”.

Główne zdjęcie: google.com