Tylko kilka znaków zodiaku może pochwalić się silną umiejętnością złego oka.

Zdolność osoby jednym spojrzeniem do wyrządzenia szkody drugiemu nazywana jest złym okiem. Odnosi się do wrodzonych cech i rozwija się daleko od wszystkich. Aby to zrobić, musisz mieć ogromną energię, a także mieć predyspozycje zodiakalną. Tylko kilka znaków zodiaku może pochwalić się silną energią złego oka.

Skorpion

Skorpion ma hipnotyzujące spojrzenie, wielu wie z pierwszej ręki. Wystarczy, że osoba urodzona pod tym potężnym znakiem spojrzy krzywo na drugiego, aby poczuła się źle. Jeśli Skorpion świadomie chce skierować negatyw w stronę osoby, to ta ostatnia może się tylko modlić.

Konsekwencje mogą być bardzo różne: od zwykłej choroby do strasznego wypadku. Negatywna energia jest w stanie przebić się przez każdą zbroję, niezależnie od statusu i wieku. Szczególnie narażone są dzieci...

Jednak tylko szczególnie mściwi Skorpiony uciekają się do uroku. Inni przekształcają swoją ogromną energię w obronę. Ponieważ sama obecność przedstawiciela znaku obok chroni każdego przed kłopotami życiowymi. Jeśli Skorpion będzie chciał rozwinąć swój magiczny talent, wszystkie rytuały staną się mu podporządkowane.

Protegowanemu Plutona całkowicie brakuje poczucia strachu, dlatego jest gotów iść do końca - studiować nawet najbardziej czarną magię. Niektórzy ludzie naprawdę lubią wykorzystywać swoje umiejętności. Dlatego należy uważać na zły charakter Skorpionów. Sami przedstawiciele znaku muszą pamiętać o sile swoich myśli: ponieważ przez przypadek można skrzywdzić nawet najbliższych. Swoje emocje muszisz dokładnie kontrolować.

Bliźnięta

Jeśli Skorpiony mają potężne spojrzenie, Bliźnięta są mistrzami ostrego słowa. Ich słowa są w stanie porazić, wnikając bezpośrednio w podświadomość człowieka. Robiąc to, starannie ukrywają swoje strzały za ogromną ilością tekstu.

To nie przypadek, że Bliźniętom przypisano chwałę najbardziej rozmownych ludzi. Jednak w przemówieniach tego znaku zawsze jest ukryty sens. Albo szczerze życzą osobie wszystkiego najlepszego, albo ją za coś karzą. Szczególnie bolesne są uwagi krytyczne znaku. Każde słowo pozostawia niezatarty ślad na poczuciu własnej wartości.

Po kłutni w ogóle nie ma siły, by cokolwiek zrobić. Energia spada katastrofalnie i istnieje duże prawdopodobieństwo zachorowania. W ten sposób działa złe oko Bliźniąt.

Ale w usprawiedliwienie Bliźniąt możemy powiedzieć, że robią to nieumyślnie. Jeśli Skorpion celowo atakuje wroga (a nawet cieszy się jego udręką), Bliźnięta z większym prawdopodobieństwem po prostu niezręcznie władają swoją magiczną umiejętnością. Tylko wysoko rozwinięci przedstawiciele tego znaku są w stanie zważyć każde słowo.

Komunikują się miło, oceniają rozmówcę zgodnie z jego wypowiedzią z dokładnością prześwietlenia rentgenowskiego i łatwo wmajwiają mu niezbędne przkonania. Na przykład dla religijnych Bliźniąt nic nie kosztuje nawrócenie osoby w swoją wiarę – ich umiejętności są tak silne. To samo dotyczy szkód.

Jeśli umiejętni Bliźnięta naprawdę chcą kogoś skrzywdzić, natychmiast wykona wyrok. Potrzebuje tylko kilku słów...

Koziorożec

Koziorożce mają również niesamowity dar złego oka. Nie jest tak silny, jak w przypadku dwóch poprzednich znaków, ale nadal może zrujnować życie człowieka. Złe oko Koziorożca opiera się na poczuciu zazdrości. Kiedy przedstawiciel znaku ziemi patrzy na piękne życie innych ludzi, sam jest zjadany przez żółć urazy. Desperacko chce tego samego. Stąd celowość zawodowa Koziorożców: dążą one do wspięcia się na sam szczyt drabin społecznych.

Kiedy Koziorożec nie dociera do gwiazd, wpada w złość na cały świat. Nawet bliscy ludzie mogą stać się ofiarą jego niemiłego spojrzenia. W takich momentach Koziorożce powinny ograniczać komunikację tak bardzo, jak to możliwe, uczęszczać na sesje oczyszczania karmy (od rosyjskiej łaźni po buddyjską medytację) i ponownie przemyśleć swój stosunek do życia. W przeciwnym razie zbyt ambitny znak będzie miał wyjątkowo ciężką aurę.

Nawet z przypadkowego zdjęcia spojrzy marszcząc brwi i zada obrażenia oglądającemu zdjęcie. Bycie niegrzecznym wobec przyjaciół, odmawianie miłości krewnym - wszystko to jest oznaką niezadowolonego Koziorożca. Dlatego niezwykle ważne jest wspieranie swojego przyjaciela Koziorożca we wszystkich dążeniach. Zrealizowana osoba na pewno Ci podziękuje z czasem.

Ryba

Jeśli Koziorożce mogą żywić urazę do całego świata, to Ryby mogą żywić urazę do konkretnej osoby. Nadmiernie emocjonalni przedstawiciele żywiołu wody są przyzwyczajeni do absolutnego zaufania w związkach.

Jeśli partner wzbudza w nich podejrzenia swoimi działaniami, wtedy Ryby zaczynają źle o nim myśleć. Negatywność stopniowo się kumuluje – i w pewnym momencie spada na człowieka z całej siły. Mentalne groźby znaku mają taką samą moc jak prawdziwe słowa. Dlatego urażający łatwowiernych Ryb nigdy nie unika kary. Za oszustwo niewinnej duszy płaci własnym zdrowiem.

Na przykład kobieta Ryby może z łatwością pomścić zdradę przez urok na rodzinie. Aby wzmocnić efekt, musi zanurzyć się w wodzie (wystarczy zwykła wanna) i rzucić zaklęcie ze łzami w oczach. Po prawidłowych słowach jej były stanie się bezpłodny lub chory.

Jednak Ryby nie wyróżniają się wielką siłą woli. Ich zaklęcia są stosunkowo krótkotrwałe i ostatecznie wracają do adresata. Jednocześnie powodują szkody energetyczne, znacząco wpływając na samopoczucie znaku. Aby nie stać się ofiarą własnej negatywności, Ryby są zachęcani do pozytywnego myślenia.

A jednocześnie nauczyć się akceptować niedociągnięcia ludzi i nie otwierać swojej duszy pierwszej osobie, którą spotkają. Jeśli przedstawiciele żywiołu wody nauczą się kontrolować swoje emocje, otworzą kolejną magiczną umiejętność. Ryby będą w stanie oczyścić otaczającą przestrzeń z psychicznego brudu. Również doskonała intuicja pozwoli im poczuć karmę energetyczną innych ludzi, skutecznie poradzić sobie z każdą negatywnością.

Główne zdjęcie: storyfox