Wszystkie kobiety mają pewne unikalne cechy charakteru i osobowości. Ponieważ wszyscy mężczyźni mają różne gusta, każda kobieta ma szansę spotkać swoją bratnią duszę.

Są jednak kobiety, które są szczególnie atrakcyjne, zwane też femme fatale. Nic dziwnego, że mężczyźni uganiają się za nimi. W przypadku tych ostatnich należy jednak zachować ostrożność.

Niektóre kobiety są niebezpieczne same w sobie. Rodzą się pod kilkoma znakami zodiaku.

Panna

Panny są bardzo seksowne i to właśnie przyciąga do nich mężczyzn. Jednocześnie jednak kobiety spod znaku Panna są wymagające, pedantyczne i rygorystyczne.

Będą męczyć ukochanego, ustalać dla niego rygorystyczne zasady i karać go za ich łamanie. Pozostawanie z nimi w związku będzie niezwykle trudne.

Lew

Kobiety spod tego znaku uwielbiają „polować”. Lwy z łatwością zdobywają mężczyzn dzięki swojej charyzmie i urodzie. Kiedy mają stałego partnera, nie poprzestają na tym.

Lew kontynuuje, szukając jeszcze lepszego. Kiedy już go znajdą, mogą bez wyrzutów sumienia zostawić wielbiciela, który za nimi szaleje.

Skorpion

Kobiety spod tego znaku wydają się wrażliwe i delikatne, co sprawia, że mężczyźni chcą je chronić.

W rzeczywistości jednak Skorpiony odznaczają się niezwykłą inteligencją, silnym charakterem. Muszą sprawić, by partner był im całkowicie uległy.

W przeciwnym razie porzucą go bez zastanowienia.

Byk

Osoby spod tego znaku są nieprzewidywalne. Byk zawsze szuka własnej korzyści. Szukają człowieka tylko po to, by zaspokoić własne potrzeby.

Jeśli kobieta spod znaku Byk nie dostanie od mężczyzny tego, czego chce, odejdzie od niego, nie myśląc o tym, że za bardzo go rani.

Koziorożec

Kobiety spod tego znaku nie są znane ze swojego poczucia romantyzmu i zdolności do zakochiwania się od pierwszego wejrzenia.

Koziorożce są racjonalne i wyrachowane, potrzebują gwarancji, że wszystko będzie stabilne, że nie doświadczą żadnych emocjonalnych wstrząsów w związku. Jeśli jest inaczej, takie kobiety po prostu odejdą od partnera i znajdą kogoś, kto da im pożądane poczucie bezpieczeństwa.

Nie należy liczyć na długotrwałe relacje z przedstawicielkami wyżej wymienionych znaków. Nie są w stanie ich utrzymać i nie widzą sensu w ich budowaniu.

Główne zdjęcie: google.com