Jeśli urodziłeś się przed 2000 rokiem, prawdopodobnie widziałeś film „Maska Zorro”. Jest wiele filmów z udziałem tej postaci, ale najlepszym Zorro wszech czasów był zawsze genialny i niezastąpiony Antonio Banderas. Kobiety od razu zakochiwały się w tym Hiszpanie. Ale czas płynie szybko. Zobaczmy jak wygląda życie tego niezwykłego hiszpana.

Zorro nie jest już taki sam

foto: laykni.com

Antonio Banderas, poza swoją filmową postacią Zorro, znany jest z takich filmów jak „Trzynasty wojownik”, „Zbyt wiele”, „Mali agenci” czy „Frida”. Do tego użyczył głosu rudemu kotu w butach z trylogii Shrek. We wszystkich tych filmach aktor występował w roli śmiałego poszukiwacza przygód i seksownego macho.

Jednak ostatnio dziennikarze zobaczyli go - wyglądał zupełnie inaczej.

Słynny aktor został zauważony na balkonie domu w rodzinnej Maladze, którą odwiedza co roku na Wielkanoc.

foto: laykni.com

Aktor został sfotografowany będąc niemal łysym i bez brwi. Był z córką i obserwował uroczysty orszak. Fani byli zdziwieni i myśleli, że idol może mieć jakąś straszną chorobę. Mimo to wyszło na jaw, że taka zmiana w wyglądzie była potrzebna do nowej roli w serialu „Geniusz”.

W pierwszej części Antonio grał A. Einsteina, a w drugiej musiał wcielić się w Pabla Picassa, gdyż ludzie odpowiedzialni za serial uznali, że jest bardzo podobny do słynnego artysty.

foto: laykni.com

Mamy nadzieję, że to poświęcenie nie pójdzie na marne. Ale to będzie wiadomo dopiero po premierze serialu w Madrycie.

foto: laykni.com

Ciekawostki z życia aktora: Antonio Banderas zajmuje się winiarstwem. Posiada winnice w swojej rodzinnej Hiszpanii. Przed przejęciem ta działka nazywała się Bodegas Anta Natura, ale teraz zmieniła nazwę na Anta Banderas w ramach partnerstwa i umowy. Firma posiada własną markę perfum prowadzoną przez firmę Puch z Hiszpanii, która zajmuje się modą i produkcją perfum.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com