Chłopak Devy również zajmuje się modelingiem, więc zakochani zdecydowanie mają wspólne tematy do rozmów.

Córka Monici Bellucci i Vincenta Cassela, 17-letnia Deva, już w tym wieku jest dość popularna. Dziewczyna robi pewne kroki w branży modelingu, a fani wróżą jej karierę aktorską, idąc za przykładem matki i ojca. Ale odnoszące sukcesy młode piękne dziewczyny również potrzebują wakacji - Deva obecnie odpoczywa na plaży ze swoim chłopakiem, modelem Lucą Salandrą, z którym spotyka się od ponad dwóch lat. Dzień wcześniej chłopak opublikował na swoim blogu serię romantycznych zdjęć z wakacji, na których widok fani pary wpadli w zachwyt.

Wygląda na to, że zakochani świetnie się bawią - grają w karty na plaży, pływają, opalają się i cieszą swoim towarzystwem. Na wakacjach Deva pozostaje wierna swojemu stylowi i zakłada stroje kąpielowe w najmodniejszych w tym sezonie odcieniach – w limonkowym i beżu.

foto: google

Tydzień wcześniej Deva Cassel paradowała na pokazie Dolce&Gabbana na Sycylii. Jednak występ się nie udał - po przemierzeniu większej części drogi Deva zemdlała. Podobno ta reakcja była spowodowana zmęczeniem dziewczyny, która zbyt dużo pracuje, więc nieprzypadkowo pojechała właśnie teraz na wakacje.

Przypomnijmy, że Deva bardzo przyjaźni się z obecną żoną swojego ojca, modelką Tiną Kunaki. Na początku kwietnia świętowały razem 25. urodziny Tiny i chętnie zamieszczały wspólne zdjęcia.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com