Praca matki często nazywana jest najcięższą pracą na świecie. Dla każdego z nas matka jest źródłem siły i bezpieczeństwa, ponieważ ratuje nas przed wieloma problemami, zanim jeszcze zdążą się one pojawić. Matka nigdy nie narzeka na swoje problemy i zawsze jest gotowa nas wysłuchać.

Miłość matki to coś, czego nikt nie jest w stanie opisać słowami.

Polega na wierności, poświęceniu i bólu. Jest nieskończona, bezinteresowna i wszechogarniająca, i nic nie może jej zniszczyć. Miłość matki do dziecka jest najczystsza. Nie wymaga słów, ponieważ w każdym geście i oddechu matki czuć, że to prawdziwa miłość.

Ta osoba dała Ci życie i kocha Cię bezwarunkowo. Miłość matki jest bezcenna i zawsze będzie istnieć. Jej troska i ciepło są jak piękna róża, która nigdy nie zwiędnie.

Matki są obok nas nie tylko w naszych najszczęśliwszych chwilach, ale także w naszych najsmutniejszych, najbardziej nieszczęśliwych i najtrudniejszych momentach; są obok, aby wytrzeć nasze łzy i sprawić, że się uśmiechniemy.

Miłość matki wychowuje ludzi. Ma ogromny wpływ na małych bezbronnych ludzi, sprzyjając ich rozwojowi. Gdy chodzi o dziecko, ma ona moc by wywrócić świat do góry nogami.

Nic nie zastąpi matczynego uścisku. Jestem już dorosła, ale nadal przytulam się do matki, a ona przytula mnie tak, jakbym znów była tą drobną dziewczynką, którą kiedyś byłam.

Zawsze chętnie służy mi radą i wspiera mnie. Jej jedzenie jest najsmaczniejsze. Nawet gotując według przepisów mojej mamy nie potrafię odtworzyć ten smak. Ta niesamowita kobieta jest idealna pod każdym względem (nawet pomimo kilku wad) i nie potrafię powiedzieć, jak bardzo jestem szczęśliwa, że to właśnie ona jest moją mamą.

Dziękuję wszystkim mamom, za to, że zawsze stawiacie rodzinę na pierwszym miejscu i upewniacie się, że wasze dzieci mają wszystko, czego potrzebują. Ale proszę, nie zapominajcie o sobie. Jesteście najważniejsze dla swoich rodzin i przyjaciół. Zawsze pamiętajcie, jak bardzo jesteście piękne, miłe, życzliwe i wyjątkowe. Nawet gdybyśmy tysiąc razy dziennie mówili dziękuję, to by nie wystarczyło.

Słusznie mówi się, że na świecie istnieje tylko jeden rodzaj relacji, który jest zbudowany na bezwarunkowej miłości - jest nim macierzyństwo.

Główne zdjęcie: leafclover.land