Ludzie zajmujący się magią wierzą, że każdy z naszych palców jest związany z jedną z planet, która daje nam siłę, szczęście, dobrobyt i zapewnia ochronę. Wraz z pewnymi gestami warto korzystać z amuletów, które chronią przed negatywną energią i złym okiem. Taka ochrona z pewnością pomoże każdemu przyciągnąć szczęście i uniknąć kłopotów.

Magiczne gesty przeciwko wrogom i do przyciągania szczęścia

1. Jeśli chcesz przyciągnąć szczęście w miłości, zwrócić na siebie uwagę osoby, która ci się podoba i dodać sobie uroku, unieś kciuk za plecami. Aby wzmocnić efekt, pokazuj ten gest jak najczęściej, patrząc w lustro. Jeśli musisz pozbyć się natrętnego wielbiciela, opuść kciuk, gdy go spotkasz. Uważaj na ten gest trzymając ręce w kieszeniach - zamknie czakrę serca.

2. Wiele osób doskonale wie, że dzieci zawierają porozumienie, trzymając się za małe palce. Szkoda, że niewielu dorosłych powtarza ten gest. W czasach starożytnych handlowcy dla dochodowej pracy trzymali się za małe palce, aby szczęście ich nie opuściło. Teraz, przed podjęciem ważnej transakcji finansowej, zrób ten sam gest. Astrologowie wierzą, że Merkury, który jest odpowiedzialny za sytuację finansową, nie zlekceważy tego gestu i z pewnością pomoże ci się wzbogacić.

3. Aby osiągnąć sukces we wszystkich przedsięwzięciach, warto sięgnąć po starożytny gest przynoszący szczęście. Aby to zrobić, rozsuń palce wskazujące i środkowe. Ten gest należy pokazać przed poważnymi próbami, chowając rękę do kieszeni. Aby nie zabrakło szczęścia, nie należy krzyżować nóg.

4. Używaj znanego gestu „figa” podczas spotkań lub rozmów z osobami, którym nie ufasz, a także przed trudnymi i wymagającymi zadaniami, aby nie zniechęcić się do sukcesu i uzyskać świetny wynik. Ten gest jest używany również w celu zwiększenia wiary we własne możliwości.

5. Gest z rękami splecionymi pod brodą ochroni cię przed negatywnymi wpływami z zewnątrz i zapobiegnie zniszczeniu twojego biopola przez rzucenie uroku. W pozycji siedzącej ten gest może być wspierany przez skrzyżowanie nóg lub postawienie jednej stopy na drugiej.

Te znaki, jak również moc planet patronujących Twojemu znakowi zodiaku, mogą zapewnić Ci dobrobyt. Wzmacniaj swoje pole energetyczne pozytywnym nastawieniem i rozwijaj siłę ducha.

Główne zdjęcie: lime.energy