Istnieje siedem podstawowych praw, według których funkcjonuje Wszechświat. Jeśli do tej pory nie wiedziałaś o nich, to nie jest to żadne wytłumaczenie.

Wszystkie mistyczne, ezoteryczne i starożytne tajemnice cywilizacji świadczą o istnieniu siedmiu podstawowych praw, których nikt nie jest w stanie pominąć. Gdy zrozumiemy te prawa i zaczniemy się nimi posługiwać, doświadczymy zmian we wszystkich dziedzinach naszego życia, wykraczających poza to, co moglibyśmy sobie wyobrazić.

Celem każdego z nas jest opanowanie wszystkich siedmiu uniwersalnych praw. Ta wiedza pomoże Ci nie popełniać błędów, osiągnąć harmonię i żyć szczęśliwie.

1. Prawo pustki.

Jeśli potrzebujesz nowych butów, wyrzuć stare. Jeśli potrzebujesz nowych ubrań, zrób porządek w swojej szafie. Musisz uwolnić się od stereotypów. Nowe przychodzi dopiero wtedy, gdy pozbędziesz się starego.

2. Prawo rytmu.

Bądź przygotowany na pozbycie się tego, czego się kurczowo trzymasz, aby dostać to, czego pragniesz.

3. Prawo wyobraźni.

Najpierw musisz zobaczyć dobrobyt w swojej wyobraźni. Zrób plan swojego idealnego dnia i nie pokazuj go nikomu poza zaufaną osobą. Trzymaj ten plan zawsze pod ręką i czytaj go w wolnej chwili, aby nie zapomnieć o celu, do którego dążysz.

4. Prawo kreatywności.

Człowiek może osiągnąć dobrobyt dzięki energii, intuicji i wyobraźni.

5. Prawo dawania i przyjmowania.

Jeśli coś oddajesz, jest to zwracane dziesięciokrotnie. Otrzymując pieniądze, bardzo ważne jest, aby dzielić się nimi z innymi.

Jeśli masz dar i go nie używasz, obrażasz boską istotę. Aby traktować swoje zdolności z szacunkiem, należy korzystać z darów, którymi się dysponuje i dzielić się nimi z innymi. Jeśli to zrobisz, zyskasz więcej korzyści w swoim życiu.

6. Prawo dziesięciny.

Wszechświat zawsze będzie brał swoją dziesięcinę. Jest to po prostu prawo wdzięczności wobec źródła wsparcia - 10% wszystkiego co masz. Nigdy nie wiesz, jak wróci twoja dziesięcina.

Często może pojawić się w postaci pieniędzy. Ale może to być też pogodzenie się z kimś, poznanie nowych przyjaciół, dojście do siebie po trudnym okresie.

7. Prawo przebaczenia.

Jeśli nie potrafisz wybaczyć ludziom, nie możesz przyjąć swojego bogactwa. Jeśli twoja dusza jest pełna nienawiści, nie ma w niej miejsca na miłość. Musisz pozbyć się negatywnych uczuć, które cię pochłaniają.

Musimy być tego świadomi, niezależnie od tego, czy chcemy poprawić naszą sytuację finansową czy nasze zdrowie.

Kiedy czujesz, że siła wszechświata ciągnie cię do tyłu, nie denerwuj się ani nie bój. Z czasem Twoja wytrwałość zostanie wynagrodzona, a negatywne działania utracą swoją moc.

Główne zdjęcie: kakao.im