Każda kobieta rozpozna w tym siebie:

Pewnego wieczoru rodzice oglądali telewizję. Matka powiedziała: „Jest już późno! Jestem taka zmęczona. Idę spać!”.

Mama wstała i poszła do kuchni. Umyła naczynia i odstawiła je na miejsce. Włożyła herbatę do czajnika, przygotowując wszystko do śniadania.

Zajrzała do cukierniczki, wsypała cukier, wyjęła z lodówki chleb na śniadanie i przełożyła z zamrażarki do lodówki mięso na kolację. Aby przygotować wszystko do śniadania, musiała najpierw posprzątać rzeczy ze stołu. Odłożyła telefon, zamknęła książkę telefoniczną i odłożyła ją na miejsce.

Wyciągnęła wszystkie rzeczy z pralki, rozwiesiła je i wrzuciła brudne. Wyrzuciła śmieci. Powiesiła mokry ręcznik na grzejniku, aby zdążył wyschnąć do rana. Wyprasowała jedną koszulę, przyszyła guzik, który się oderwał. Podlała kwiaty. Ziewnęła. Poszła w kierunku sypialni. Zatrzymała się mijając biurko brata.

Napisała list do nauczycielki, policzyła i zostawiła pieniądze na zbliżające się wyjście klasowe, schyliła się i podniosła książkę, która leżała pod krzesłem i położyła ją na stole. Wyciągnęła notatki z torby, dokończyła je pisać i włożyła z powrotem do torby. Napisała listę artykułów spożywczych i również włożyła do torby.

Potem poszła i umyła twarz tonikiem 3w1 i umyła zęby. Posmarowała twarz kremem nawilżającym. Spojrzała na paznokcie i trochę je spiłowała.

Na zapytanie ojca: „Czy nie chciałaś pójść spać?”. Odpowiedziała: „Tak. Już idę”.

Napełniła dzbanek wodą, sprawdziła wszystkie okna i drzwi, zapaliła światło w przedpokoju.

Weszła do pokoju brata, który już spał. Wyłączyła komputer, odwiesiła koszulę, pozbierała brudne skarpetki i wrzuciła je do kosza, zgasiła światło. Przyszła do mnie.

Powiedziała: „Kładź się spać, jutro będziesz pracował!”.

Poszła do swojego pokoju, nastawiła budzik, przygotowała rzeczy na jutro. Do listy pilnych rzeczy do zrobienia dodała jeszcze trzy punkty. Życzyła sobie słodkich snów, zamknęła oczy i zaczęła wyobrażać sobie, że jej marzenia się spełniają.

Wtedy ojciec wstał z kanapy i wyłączył telewizor. Niemalże sam do siebie powiedział: „Cóż, to ja się kładę spać”.

Położył się spać.

Nie uważasz, że w tej historii jest coś dziwnego?

Dlaczego mówi się, że statystycznie kobiety żyją dłużej niż mężczyźni?

PONIEWAŻ KOBIETY SĄ INNE (nie możemy umrzeć nie kończąc tego, co postanowiłyśmy zrobić)!

Główne zdjęcie: fit4brain.com