Mądry zwierzak

Goal Kitty to imię tej puszystej piękności, która zabawnie podnosi łapki do góry, jakby łapała piłkę od niewidzialnego przeciwnika. Ta kotka podbiła serca wielu ludzi - swoją niewzruszoną mordką i niezwykłym umaszczeniem wywołując miłość od pierwszego wejrzenia.

foto: mimimetr.me

Ta urocza kotka pochodzi z Kalifornii. Jej właściciel, Peter Mares, to właśnie on nauczył swojego pupila podnosić łapki do góry. Pewnego dnia zauważył, że jego pupil stoi na tylnych łapach i podnosi łapki do góry, Peter roześmiał się, zrobił zdjęcie i dał kotce smakołyk. Zwierzak zorientował się, że jeśli rozweseli swojego właściciela, dostanie smaczny smakołyk.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

Za każdym razem, gdy widziała aparat w rękach swojego właściciela, chętnie pozowała.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

Czarno-białą piękność pokochali wszyscy, a wkrótce otrzymała własny profil w Internecie. Stała się już memem i powstało z jej udziałem niesamowicie dużo śmiesznych obrazków. Jeden z najśmieszniejszych jest z Leonardo DiCaprio, gdzie zamiast Oscara trzyma kotkę. Zdjęcie z kotką „bramkarką” potrafi podnieść humor. Warto zauważyć, że pozę ma taką samą, ale wyraz mordki wszędzie jest inny.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

Główne zdjęcie: mimimetr.me