Renee mieszka z mężem w ich własnym, przytulnym domku. Młoda para nie ma jeszcze dzieci, a całą swoją miłość oddaje kotom. Chociaż koty mieszkają w domu, mają również swoje catio - przestronną przestrzeń na podwórku, gdzie mają wszystko, czego potrzebują do szczęśliwego życia. Do dyspozycji są przytulne domki z legowiskami, drabinki i oczywiście smaczne, zdrowe jedzenie i picie.

foto: lemurov.net

Mąż Renee zbudował to wszystko dla nich, a ona sama publikuje posty poświęcone swoim czworonożnym przyjaciołom w mediach społecznościowych, gdzie życie jej pupili obserwują dziesiątki tysięcy osób. Najciekawsze zdjęcia i filmiki zdobywają setki tysięcy wyświetleń i polubień. Na przykład kilka miesięcy temu dziewczyna zamieściła filmik z jej nowym zwierzakiem, na którym kot Ziggy je nie tylko pomidora, ale też własny ogon. Filmik ma już około 10 milionów wyświetleń!

foto: lemurov.net

Historia Ziggy'ego jest bardzo ciekawa. Na początku Renee miała dwa koty, Gerry'ego i Loki'ego, jednak codziennie odwiedzał ich bezdomny kot, który z zazdrością patrzył, jak inne zwierzaki bawią się w swoim catio. Ale nie pozwalał do siebie podchodzić.

foto: lemurov.net

Renee zaczęła dokarmiać kota i zostawiać mu miski z jedzeniem, a potem jej mąż... wybudował kolejny domek obok miejsca, do którego przyzwyczaił się Ziggy. Kotu trudno było się do niego przyzwyczaić i Renee zaczęła myśleć, że wszystkie jej wysiłki poszły na marne.

foto: lemurov.net

Aż pewnego dnia Ziggy, jak Renee postanowiła nazwać kota, przyszedł do nich pokaleczony i schował się w swoim domku. Dziewczyna zabrała go do weterynarza. Ziggy przeszedł operację, Renee zabrała go z powrotem do domu, gdzie opiekowała się nim.

foto: lemurov.net

Gdy kot wrócił do zdrowia, docenił zarówno opiekę ludzi, jak i domek, który dla niego zbudowali. Nie od razu, ale Ziggy dał się oswoić, zaprzyjaźnił się z Lokim i Gerrym, a zwierzaki przyjęli nowego przybysza do swojej ekipy.

foto: lemurov.net

Teraz Ziggy mieszka w domu, bawi się w catio, a jeśli chce mieć prywatność, zostaje w swoim domku. Jest gwiazdą Internetu i z tego co widać jest bardzo szczęśliwy, że pozwolił ludziom zdobyć swoje zaufanie.

Główne zdjęcie: lemurov.net