Dick Van Dyke to amerykański aktor, komik, scenarzysta i producent, który ma obecnie 97 lat i zdecydowanie nie stracił pasji pomagania innym ludziom. Legendarny aktor został przyłapany, jak w duchu charytatywnym rozdawał bezrobotnym prezenty pieniężne na Boże Narodzenie.

13 grudnia 2022 roku Dick Van Dyke skończył 97 lat. Ale zanim uczcił swoje 97 urodziny na tym świecie, zrobił wspaniałe rzeczy dla wielu ludzi. Nigdy nie przestaje czynić świat lepszym miejscem dla innych.

foto: laykni.com

Reporterzy zobaczyli, jak Van Dyke rozdawał banknoty pięciodolarowe ludziom, którzy szukali pracy w centrum pracy w Malibu. Jest skromny zarówno w ubiorze, jak i zachowaniu.

Jeden z pracowników giełdy pracy w Malibu porównał Dicka do „anioła od Boga”.

Reporterka ujawnia, że ​​Dick Van Dyke zaczął rozdawać pieniądze w 2021 roku, kiedy pandemia była już w pełnym rozkwicie.

foto: laykni.com

W końcu Dick Van Dyke, który ma 97 lat, jest bardzo zadowolony z danej mu możliwości zadowolenia innych ludzi, rozweselenia i uczynienia świata lepszym miejscem.

Ponieważ, jak mówi, „to po prostu niesamowite”, jest “ naprawdę szczęśliwy”, że udało mu się osiągnąć wszystko w swoim życiu.

Główne zdjęcie: laykni.com