Związek Rumer z ojcem dziecka został ujawniony dopiero miesiąc temu.

Aktorka Rumer Willis, która ma 34 lata, poinformowała swoich fanów o tym, że wraz ze swoim partnerem, muzykiem Derekiem Richardem Thomasem zostaną rodzicami. Dziewczyna zamieściła na swoim blogu kilka selfie z ukochanym, na których wyraźnie widać jej coraz większy brzuch. Matka Rumer, aktorka Demi Moore, zrobiła repost i podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami.

Wkraczam w erę zwariowanej babci – napisała Demi Moore.

Kocham Cię, mamo - napisała Rumer.

foto: google

foto: google

foto: google

O związku romantycznym Rumer Willis i frontmana grupy „Vista Kicks” Derek Richard Thomas mówiono w listopadzie. Wtedy Rumer opublikowała ich pierwsze wspólne romantyczne zdjęcia. Jednak plotki o ich związku krążyły już w maju, kiedy dziewczyna nazwała swojego ukochanego jednym z „najbardziej utalentowanych piosenkarzy i autorów piosenek, jakich kiedykolwiek słyszała”.

W zeszłym tygodniu Demi Moore podzieliła się rodzinnymi zdjęciami z byłym małżonkiem Brucem Willisem, jego obecną żoną Emmą Heming Willis i ich dziećmi. Przypomnijmy, że oprócz Rumer, Moore i Willis mają także dwie wspólne córki - 31-letnią Scout i 28-letnią Talulah.

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google