Można wyczytać energię i charakter osoby na podstawie jej działań, ale czasami ważne jest, aby wiedzieć wcześniej, co dana osoba potrafi zrobić.

Chodzi o fizjonomikę. Możesz przewidzieć działania danej osoby i wyczytać to z rysów twarzy.

Pewne najgorsze cechy charakteru danej osoby można określić na podstawie znaku zodiaku. Do określenia charakteru nie wystarczy sam znak zodiaku. Ważne jest również przyjrzenie się twarzy człowieka.

Włoski na twarzy

Jeśli mężczyzna ma bardzo szorstkie włosy na twarzy, oznacza to, że jest silny psychicznie. Odzwierciedla się to poprzez śmiałość.

Jeśli kobieta ma gęste brwi, wskazuje to na silny charakter. Jest kobietą niepokorną. Dziewczyny i kobiety z miękkimi i/lub rzadkimi brwiami są bardzo kobiece, wrażliwe i podatne na wpływy.

Pełne usta

Osoby z pełnymi ustami są bardzo ufne. Nie potrafią oprzeć się działaniom wampirów energetycznych i osób, które ciągle manipulują.

Osoby o wąskich ustach to takie, nad którymi prawie nie da się zapanować. Prawdopodobnie są to osobowości chwiejne emocjonalnie, więc łatwo je wyprowadzić z równowagi.

Szerokość nosa

Szeroki nos może wskazywać na to, że aura potrafi powoli się zmieniać. Może się to przejawiać w lenistwie i prokrastynacji. Ci ludzie zawsze odkładają wszystko na później, składają obietnice, które nie są dotrzymywane.

I odwrotnie, osoby z wąskim nosem są szybkie i nie potrafią siedzieć bezczynnie. Ich energia bardzo dobrze dostosowuje się do warunków zewnętrznych, co zwiększa ich zdolności przetrwania.

Kształt twarzy

Szeroka i krótka. Osoby te mają bardzo wysoki poziom testosteronu. Dlatego mogą mieć silny, ale też trudny charakter. Z nimi czasami bardzo trudno się dogadać.

Twarz wąska i podłużna pojawia się częściej, jeśli człowiek ma za mało testosteronu w organizmie. Takie osoby są zmysłowe, mają doskonałe zdolności twórcze. Eksperci w dziedzinie bioenergetyki zwracają też uwagę na to, że mają lepszą intuicję i są doskonałymi rodzicami.

Policzki i długowieczność

Pyzate policzki są również u osób o prawidłowej wadze. W takich przypadkach może to wskazywać na pewne problemy zdrowotne. Warto dowiedzieć się o nich odpowiednio wcześnie, aby żyć jak najdłużej. Pyzate policzki to także znak, że dana osoba musi zadbać o swoją energię. Takie osoby są podatne na wpływy społeczne.

Sytuacja odwrotna w większości przypadków wskazuje na to, że człowiek ma dobrą odporność. Do tego nie lubią rozmawiać z kimkolwiek, opowiadać o swoich doświadczeniach życiowych.

Symetria twarzy

Symetryczna twarz jest bardziej atrakcyjna, ale takie osoby mogą mieć niższy poziom ochrony przed atakami energetycznymi.

Asymetryczna twarz to oznaka, że na daną osobę ciężko jest rzucić urok. Według ankiet i badań z zakresu fizjonomiki, takie osoby są mniej atrakcyjne.

Profil twarzy

Spiczasty jest oznaką dobrze rozwiniętej intuicji, mnóstwa różnych talentów i zdolności u danej osoby.

Zaokrąglony jest wskaźnikiem, że dana osoba lubi się spierać. Być może nie czerpią przyjemności z tego, jednak wolą nie ulegać nikomu.

Wystający podbródek i w ogóle dolna część twarzy to znak, że dla danej osoby bardzo ważne jest, aby robić tylko to, co lubi. Takie osoby bardzo szybko wypalają się w pracy, której nienawidzą, nie znoszą nieprzyjemnego towarzystwa.

Jeśli nos i środkowa część twarzy są wysunięte do przodu, to osoba jest bardzo ciekawska. Tacy ludzi uwielbiają poznawać świat i siebie. Uwielbiają eksperymentować, często zostają naukowcami i odkrywcami.

Wysunięta do przodu górna część twarzy wskazuje, że dana osoba ma talenty w naukach ścisłych. Jest realistą, który wierzy tylko w to, co widzi i słyszy. Trudno jest mu zmienić zdanie.

Eksperci przypominają, że można określić charakter nie tylko na podstawie rysów twarzy, ale także ulubionych potraw danej osoby i daty urodzenia. Istnieje wiele sposobów, aby poznać kogoś lepiej. Staraj się wykorzystać wszystkie dostępne metody, aby lepiej poznać daną osobę.

Główne zdjęcie: kakao.im