Są zupełnie inne... nie takie jak reszta...

Są kobiety niezwykłe. Które potrafią czuć, myśleć. Żyć. Ich wewnętrzny świat jest tak rozległy, że wydaje się nie mieć w ogóle końca. Ich wypowiedzi są piękne, jak czytanie pięknej książki, słuchanie Chopina, patrzenie na obrazy Botticellego... - rozwijasz się...

Ani grama wulgarności, fałszu. Jakże niesamowite mają postrzeganie świata. Niezwykłe myśli. Niezwykłą duszę. Zachowanie. Zasady. Maniery. W ich ciszy i spokoju kryje się kobiecość. W ich czułości i zmysłowości - wdzięk i piękno.

Odkrywają się stopniowo, nie dla wszystkich, jak kwiat, poprzez czyny, słowa i podejście. Nie muszą na każdym rogu krzyczeć, jakie są mądre, zdolne, wyjątkowe. Takie kobiety nigdy nie udowadniają, jak bardzo są szczęśliwe, szanują siebie i nie powtarzają to samo kilka razy.

Nie mają potrzeby podobania się wszystkim - są jak dzikie róże ukryte w głębi ogrodu, ich zapach jest wszędzie, wywołując nieodparte pragnienie dotknięcia tego piękna. Ale ostre kolce powstrzymują obcych przed wyciągnięciem ręki, każą szanować delikatność czarującego kwiatu.

Prawdziwe. Bez odrobiny udawania. Z trudnym charakterem.

Z myślą o ogrzaniu wszystkiego, co zamarznięte, o uratowaniu każdej zagubionej duszy, posiadają umiejętność uzdrawiania innych.

Serca takich kobiet są dziełem sztuki, ponieważ można w nich zmieścić cały świat... To są empatki. Komunikując się z ludźmi, zanurzając się w ich emocjach i uczuciach, czasami tworzą szkice, które tylko one potrafią zrozumieć, częściej malują akwarelą... z łatwością, delikatnie, ostrożnie... ledwie dotykając...

Są zupełnie inne... nie takie jak reszta... Są wrażliwe, martwią się o innych. Potrafią wziąć odpowiedzialność za cudzy ból i cierpienie.

Postrzegają świat w sposób szczególny, spokojny, powściągliwy. Dobrze wychowane. Szczere do bólu. Z poczuciem własnej wartości, silne, dumne. Odważne.

Zdolne zarówno do namiętności, jak i czułości.

Uwielbiają ciszę. To niesamowity dar. Taki kruchy. Taki silny. Wyjątkowe kobiety. Niezwykłe.

Główne zdjęcie: storyfox