Takie spotkanie z bratnią duszą może być pełne niezwykłych przygód!

Karma odzwierciedla wpływ poprzednich żyć na rzeczywistość. Według jednej z teorii, nie przychodzimy do tego życia sami, ale razem z innymi, którzy są pokrewnymi duszami. Dlatego tego typu spotkania w trakcie życia wcale nie są przypadkowe. Istnieje kilka sposobów, aby się dowiedzieć, czy to miłość z poprzedniego życia, a eksperci opowiedzą ci o tym. Osoba, która przyciąga Cię. Czy kiedykolwiek spotkałeś osobę i zacząłeś z nią rozmawiać tak, jakbyś znał ją przez całe życie? Pragnienie komunikacji i przyciąganie do tej osoby wskazuje, że znaliście się w poprzednich życiach.

Przewidywanie działań. Osoba, którą kochałeś w przeszłości, jest ci znana: będziesz przewidywał to, o czym myśli, jej nawyki, działania i czyny. Na początku możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale później zrozumiesz, na ile dobrze znasz daną osobę. To wskazuje, że wasze dusze znają się od dawna.

Telepatia. Bratnie dusze potrafią wyczuwać siebie nawzajem na odległość, tak jakby były blisko siebie. Nie ma znaczenia, ile kilometrów was dzieli: jeśli jest to miłość karmiczna, będziesz słyszeć myśli drugiej osoby i dążyć do spotkania z nią.

Nieoczekiwane obrzydzenie. Jeśli spotykasz kogoś i natychmiast czujesz do niego antypatię, mimo że nie zrobił ci nic złego, być może masz do czynienia z kimś, kto w przeszłości skrzywdził Cię.

Burza emocji. Kiedy po raz pierwszy spotykasz partnera z poprzedniego życia, możesz mieć mnóstwo różnych emocji. Połączenie podniecenia i szczęścia, strachu i pożądania może przytłoczyć Cię od pierwszej chwili. Miłość karmiczna daje o sobie znać od razu i zmienia życie. Twoje uczucia będą silne i głębokie i nie pozwolą na to, aby ta osoba odeszła.

Więź duchowa. Za główne kryterium przyciągania się między ludźmi uważa się atrakcyjność fizyczną. Jednak, gdy spotykają się bratnie dusze, nie jest to najważniejsze. Przekonacie się, że macie wspólne cele, jesteście podobni pod względem duchowym i emocjonalnym, w pełni się rozumiecie. Taki partner podniesie twoją samoocenę, sprawi, że będziesz szczęśliwy.

Nieświadome wspomnienia. Są to wspomnienia, które rozwijają się niemal niezauważalnie. Przykładem może być nieświadoma irytacja na przyzwyczajenia danej osoby, która nie ma podstaw w rzeczywistości. Takie reakcje wynikają z przeszłych doświadczeń życiowych.

Wsparcie. Poczucie spokoju i bezpieczeństwa wokół osoby, nawet obcej, wskazuje na bratnią duszę. Nie musisz żyć z tą osobą, aby doświadczyć tych uczuć, ale kiedy jesteś obok niej, zawsze czujesz wsparcie.

Głębokie relacje. Związki karmiczne trudno porównać ze zwykłymi. Sprawiają, że drżysz z podniecenia. Oczywiście po takim spotkaniu nie da się wrócić do normalnego życia, gdyż zmieni przeznaczenie raz na zawsze.

Szczerość. Z człowiekiem, który w przeszłości był miłością twojego życia, możesz w pełni się otworzyć i powiedzieć wszystko, co leży ci na sercu. Nigdy nie będzie robił wyrzutów, wysłucha Cię i zrozumie. Dzięki temu spotkaniu poczujesz się komfortowo i naturalnie, a Twoje obawy i wątpliwości znikną na zawsze.

Główne zdjęcie: google