Starożytna mądrość głosi...

O przeznaczeniu kobiety...

W Chinach starożytna mądrość głosi:

„Dla kobiety jest tylko jedna najważniejsza rzecz w życiu, której musi się nauczyć od dzieciństwa - przyswajania, gromadzenia i przechowywania energii. To jest jej przeznaczenie. Dla mężczyzny jest ona źródłem wody żywej, do którego wciąż wraca. Zmęczona kobieta nie pomoże mężczyźnie odzyskać zdrowia. Jest jak wyschnięta studnia, nie jest w stanie ugasić pragnienia tego, który cierpi.

Rzeczy, które doprowadzają do wewnętrznego konfliktu i negatywnych emocji nie są dobrym rozwiązaniem dla kobiety. Wszystko, co robi kobieta, musi być robione z miłością. Dla jej własnego dobra, dla dobra jej rodziny, dla spełnienia jej głównego celu. Wszystko, co sprawia kobiecie przyjemność i pozwala odnaleźć harmonię - śpiewanie, rysowanie, taniec, muzyka, prace ręczne. Jeśli chce to zrobić, niech to zrobi. Kobieta ma misję - być niewyczerpanym źródłem energii, radości, pozytywnych emocji, piękna i światła dla całej rodziny.

Dla każdej kobiety ważne jest, aby wiedziała, że jest piękna. Daje to poczucie spełnienia. Czułe słowa i docenienie piękna sprawiają, że kobieta staje się delikatna i rozkwita jeszcze bardziej. Mądry mężczyzna wie, jak pomóc kobiecie, którą kocha, stać się jeszcze piękniejszą. Im lepiej dba o kobietę, tym bardziej ona rozkwita i wypełnia mężczyznę swoją energią.

Najcenniejszym zasobem na świecie jest Energia. Żadne pieniądze nie są w stanie tego kupić. Dlatego mężczyzna jest gotów na wszystko”.

Główne zdjęcie: esotericblog