Przyjaźń między zwierzętami może być naprawdę wzruszająca. Przygotowaliśmy kolejną opowieść o relacjach między dwoma różnymi gatunkami.

To wszystko wydarzyło się w Korei Południowej, ale o tej przyjaźni między psem a krową dowiedziało się mnóstwo ludzi na całym świecie. Wszystko dlatego, że na YouTube pojawił się filmik. Pies i krowa wychowywały się razem i były do siebie bardzo przywiązane.

Jednak z powodu kłopotów finansowych właściciel zdecydował, że nie może dłużej utrzymywać dużego bydła. Dogadał się z jednym z sąsiadów i sprzedał mu krowę.

foto: lemurov.net

Gdy krowę wyprowadzano, zaczęło się coś niesamowitego. Zwierzę jak gdyby zdawało sobie sprawę, że rozstaje się ze swoim przyjacielem. Z oczu krowy popłynęły łzy, pies również zaczął się niepokoić.

foto: lemurov.net

Kilka dni później pies wyruszył na poszukiwanie swojego przyjaciela. Znalazłszy krowę, pies był bezgranicznie szczęśliwy. Nie miał pojęcia, że to nie potrwa zbyt długo: właściciel przyszedł po niego i zabrał go do domu.

foto: lemurov.net

Jednak w domu zachowanie psa bardzo się zmieniło. Zwierzak przestał jeść, bawić się z zabawkami i podchodzić do właściciela. Mężczyzna zastanowił się i uznał, że to była zła decyzja. Odkupił więc krowę, mimo że nie było to częścią jego planu. Teraz ta dwójka nierozłącznych przyjaciół znowu jest razem.

Główne zdjęcie: lemurov.net