Czasami mimika zwierząt jest bardzo śmieszna, dlatego ze zwykłych zdjęć powstaje mnóstwo memów. Tak było w przypadku tego psa, który zbyt długo czekał na smakołyk... Postanowiliśmy poznać historię powstania tych zabawnych zdjęć.

Właścicielka dwóch psów rasy Husky syberyjski o imieniu Bear i Baloo, Anna Dunford z Plymouth w Wielkiej Brytanii, długo zastanawiała się, dlaczego często musi myć szyby w drzwiach. Były one ciągle w plamach. Ostatnio jednak kobieta domyśliła się o co chodzi. Chodzi o jej dwuletniego pupila, Baloo, który jest nadmiernie emocjonalny.

Matka Anny, która została w domu córki, aby opiekować się psami, gdy Anna wyjechała, była w stanie zrobić zdjęcia jako dowody. Starsza kobieta gotowała jedzenie dla psów przy zamkniętych drzwiach do kuchni. Specjalnie nie pozwalała na to, aby psy weszły do kuchni - dzięki temu nie przeszkadzały i szybciej otrzymywały jedzenie.

Podczas gdy Bear, mama Baloo, po prostu siedziała, czekając na smakołyk, jej syn lizał szklane drzwi. Nie przestał tego robić nawet wtedy, gdy kobieta to zauważyła.

foto: lemurov.net

Kobieta uznała to za niesamowicie śmieszne, dlatego pojawiły się te zdjęcia Baloo. Anna również zaczęła zauważać tę osobliwość. Teraz zabawne zachowanie Baloo rozśmiesza zarówno jego panią, jak i gości.

Anna postanowiła opowiedzieć o tej sytuacji na portalach społecznościowych. Tym samym Baloo stał się bohaterem memów. Dunford już kilkakrotnie udzielała wywiadów dla lokalnych mediów, w których mówiła o swoich podopiecznych: „Jest przezabawny, a gdy uda nam się zrobić mu zdjęcie, wszyscy się śmieją”.

Główne zdjęcie: lemurov.net