Laurie Jones pracuje w małym sklepie z pamiątkami w Horsetooth Inn i RV Park. Kiedyś miała niezapomniane spotkanie z dzikimi zwierzętami. Choć w miejscu, w którym mieszka, dość często spotyka zwierzęta, to spotkanie uważa za wyjątkowe. Nagle do sklepu weszła łania i rozejrzała się. Laurie pomyślał, że to zabawne - łania wydawała się sprawdzać półkę z chipsami i okularami przeciwsłonecznymi. Ta łania ma kilka cieląt.

Trzymając w jednej ręce batonik z orzeszkami ziemnymi jako przynętę, Laurie wyprowadziła łanię na zewnątrz. Ale to nie był ostatni raz, kiedy Laurie widziała łanię. Trzydzieści minut później łania wróciła ze swoją rodziną złożoną z trzech cieląt i młodego samca. Młode czekały przy drzwiach, aż łania podejdzie aż do lady. Dla Laurie była to zabawne i niezapomniane przeżycie. Tak jak poprzednio, wyprowadziła rodzinę na zewnątrz za pomocą batoniku orzechowego.

Laurie Jones pracuje w małym sklepie z pamiątkami w Horsetooth Inn i RV Park.

foto: info-jamanc.com

Ta okolica znana jest z tego, że często można spotkać dzikich zwierząt. Pewnego dnia do sklepu z pamiątkami weszła łania.

foto: info-jamanc.com

Kobieta pomyślała, że to zabawne - łania wydawała się sprawdzać półkę z chipsami i okularami przeciwsłonecznymi.

foto: info-jamanc.com

Laurie odprowadziła łanię do wyjścia ze sklepu, podając jej batonik z orzeszkami ziemnymi.

foto: info-jamanc.com

Trzydzieści minut później łania wróciła ze swoją rodziną.

foto: info-jamanc.com

Laurie uznała to za zabawne, gdy łania weszła do sklepu, podczas gdy młode czekały przy drzwiach, i wyprowadziła całą rodzinę na zewnątrz i do lasu, za pomocą batoniku orzechowego.

foto: info-jamanc.com

Główne zdjęcie: info-jamanc.com